آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.15 مگابایت

522 بازدید

Security Administrator با استفاده از این برنامه میتوان به محافظت نمودن از سیستم و همینطور محدود کردن سطح دسترسی نسبت به اینترنت پرداخت که این برنامه ی امنیتی برای محافظت نمودن از رمز عبور ها و همینطور تعیین کردن سطح دسترسی مخصوص به کاربران سیستم میباشد که میتوانید با استفاده از آن اطلاعات و دسترسی ها را محدود کنید و میتوانید برای هر یک از کاربران یک پنل مدیریت جدا تعیین کنید که بتوانید تنظیمات و شبکه ها و پسورد ها و پرینتر ها و هرگونه تنظیمات مربوط به دسترسی به شبکه و اینترنت را محدود نمایید و برای اجرای نرم افزار های مخصوص، میزان استفاده اینترنت و میزان استفاده از کامپیوتر برای کودکان یا کارمندان می باشد.

Security Administrator

Security Administrator : Update October 18, 2016

قابلیت های نرم افزار Security Administrator :
_ بهترین ابزار های این نرم افزار تعیین پسوورد محافظتی
_ محدود کردن کاربران برای اجرای نرم افزار های مخصوص
_ میزان استفاده اینترنت
_ میزان استفاده از کامپیوتر برای کودکان یا کارمندا
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Getfreefile مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Security Administrator  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Getfreefile
قیمت: 69 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.15 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Security Administrator Security Administrator Security Administrator Security Administrator

متن انگلیسی

Security Administrator This nice password-protected security utility enables you to impose a variety of access restrictions to protect your privacy and stop others from tampering with your PC. You can deny access to each individual component of several Control Panel applets, including Display, Network, Passwords, Printers, System and Internet Options. You can disable your boot keys, context menus, DOS windows, Registry editing, Internet and Network access. Hide your desktop icons, local, network and USB drives, Start menu items, or even the entire taskbar. You can also apply password protection to Windows and restrict users to running specific applications only, Control Internet Usage, view statistics of computer use by your kids or employees. Security restrictions can be applied universally or to specific computer users. You’ll find the program interface very easy to negotiate. Excellent online help is available. Try our password and security tools. Free downloads.

اشتراک گذاری در