آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

65.31 مگابایت

210 بازدید

CLC Genomics Workbench این برنامه به عنوان یک برنامه ی قدرتمند برای دانشمندان در زمینه ی ژنتیک میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانند به تحزیه و تحلیل کردن و محسم سازی نسل های جدید بپردازند که این برنامه در واقع دستیاری برای دانشمندان میباشد که این برنامه برای دانش آموزان و متخصص ها برای ژنتیک میباشد که برای تجزیه و تحلیل بسیار مناسب بوده و به آنها کمک میکند و همینطور میتوانند در این برنامه مشخصات ژن ها را استخراج کرده و به صورت درخت آنها را سازماندهی کنند و همینطور ابزارها امکان تبدیل DNA به RNA و بالعکس را نیز فراهم می کنند.

CLC Genomics Workbench

CLC Genomics Workbench : Update October 15, 2016

قابلیت های نرم افزار CLC Genomics Workbench :
_ فرم دهی به داده ها برای ایجاد یک دید بیولوژیکی
_ ارائه راه حل های نرم افزاری بیوانفورماتیک در قالب یک رابط کاربری گرافیکی
_ ارائه ی راه حل های کامل و قابل سفارشی سازی برای genomics, transcriptomics, epigenomics و metagenomics
_ سرعت بخشیدن به فرآیند آنالیز داده ها
_ شامل ابزارهای جامع و کامل برای آنالیز های NGS
_ مقیاس بندی آنالیز ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت CLC bio مراجعه کنید.

شرکت سازنده: CLC bio
قیمت: 49.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 65.31 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل های موجود در پوشه ی Cracked File را در مسیر C:Program Files (x86)CLC Genomics Workbench 3libnative_lib کپی و در صورت لزوم جایگزین فایل های موجود کنید.
3- تاریخ سیستم را به سال 2020 تغییر دهید.
4- نرم افزار را به صورت Run as admin اجرا کنید.
5- در پنجره باز شده بر روی License Assistant کلیک کنید. (اگر با دسترسی ادمین نرم افزار را اجرا نکنید این گزینه غیرفعال خواهد بود)
6- Import a license from a file را انتخاب و فایل .lic که در مرحله ی 2 کپی کردید را از مسیر  C:Program Files (x86)CLC Genomics Workbench 3libnative_lib انتخاب کنید. به ترتیب بر روی Next—> Iaccept these terms—>Finish کلیک کنید.

نکته:
– هربار قبل از اجرا برنامه بایستی تاریخ سیستم را به سال 2020 تغییر دهید..

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

CLC Genomics Workbench CLC Genomics Workbench CLC Genomics Workbench CLC Genomics Workbench

متن انگلیسی

CLC Genomics Workbench is a powerful solution developed by scientists for scientists to analyze and visualize next generation sequencing (NGS) data. Its cutting-edge technology incorporates unique features and algorithms that are widely used by scientific leaders in industry and academia to overcome bottleneck challenges associated with data analysis. CLC Genomics Workbench is a powerful tool that can prove useful to professionals as well as student geneticists, helping them analyze complex genome codes. The program can analyze and assemble genomes with more than 100 million reads. The program allows you to extract certain sequences and create new trees in order to organize the data. The toolbox also provides you with the ability to convert DNA to RNA and back.

اشتراک گذاری در