آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

PC Tools Registry Mechanic یکی از بهترین و همینطور راحت ترین و پر طرفدار ترین برنامه ها در زمنیه ی پاکسازی رجیستری میباشد که این نرم افزار در هر هفته بیشتر از سیصد هزار دانلود داشته است با استفاده از این برنامه میتوانید با استفاده از چند کلیک ساده به پاکسازی کردن و همینطور تعمیر و بهینه سازی سیستمتان بپردازید و همینطور میتوانید خطاهای موجود در رجیتسری را اصلاح کند و همینطور این کار ها باعث میشود که در سرعت سیستم بهبود ایجاد شود و همینطور در این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تا با یک کلیک اقدام به عیب یابی و رفع مشکلات رجیستری نمایند.

PC Tools Registry Mechanic

PC Tools Registry Mechanic : Update March 4, 2019

قابلیت های نرم افزار PC Tools Registry Mechanic :
_ عیب یابی رجیستری در قسمت های مختلف
_ قابلیت Scan نمودن رجیستری ویندوز
_ پاک کردن کلید های بدون کاربرد و اضافی
_ سرعت بالا در ترمیم و رفع مشکلات
_ شناسایی کلیدهایی که مربوط به نرم افزار جاسوسی و ویروس میباشند
_ گرفتن نسخه پشتیبان از رجیستری برای خراب شدن احتمالی آن
_ نصب و استفاده آسان از آن
_ محیط کاربری بسیار ساده و جذاب
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت PC Tools مراجعه کنید.

شرکت سازنده: PC Tools
قیمت: 39.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 18.16 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- شروع به نصب نرم افزار کنید و زمان درخواست سریال از اطلاعات موجود در فایل Serial.txt استفاده کنید و در پایان نصب اجازه دهید سیستم شما ریستارت شود.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و فایل موجود در پوشه ی Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و اجرا کنید و در پنجره های باز شده فایل نمایش داده شده در Files of type را انتخاب کنید و مراحل Patch را تا انتها ادامه دهید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

PC Tools Registry Mechanic PC Tools Registry Mechanic PC Tools Registry Mechanic PC Tools Registry Mechanic

متن انگلیسی

Registry Mechanic you can safely clean, repair and optimize the Windows registry with a few simple mouse clicks! Problems with the Windows registry are a common cause of Windows crashes, slow performance and error messages. By using a registry cleaner regularly and fixing registry errors your system should not only be more stable but it will also help improve your system performance without expensive hardware upgrades. Learn more about the importance of a clean registry with our registry insight. Registry Mechanic uses a high-performance detection algorithm that will quickly identify missing invalid references in the Windows registry.These problems can occur for many reasons including being left-behind after the un-installation or incorrect removal of software, by missing or corrupt hardware drivers, or orphaned startup programs.

اشتراک گذاری در