آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

7.47 مگابایت

57 بازدید

Womble Easysub این برنامه یکی از بهترین برنامه ها برای ساختن و همینطور ویرایش کردن و هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم ها میباشد که این برنامه برای دیسک های دی وی دی نیز قابل استفاده میباشد و با استفاده از این برنامه میتوانید به دی وی دی هایی که دارای فیلم میباشد زیرنویس اضافه کرد و همینطور میتوانید به هماهنگ کردن زیرنویس مخصوص به فیلم ها پرداخته و همینطور مشکلات و غلط هایی که در زیرنویس موجود میباشد را ویرایش کنید و همینطور در صورت نیاز، زیر نویسی های با زبان ها دیگر را به فیلم اضافه کرده و از تماشای آن لذت ببرید و این برنامه ی مفید توانایی حذف و اضافه کردن زبان های گوناگون به زیر نویس دی وی دی را دارا میباشد ..

Womble Easysub

Womble Easysub : Update October 3, 2018

قابلیت های نرم افزار Womble Easysub :
_ توانایی حذف و اضافه کردن زبان های گوناگون به زیر نویس دی وی دی
_ امکان ویرایش زیر نویس ها
_ توانایی هماهنگ سازی زیرنویس ها با فیلم
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Womble Multimedia Inc مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Womble Multimedia Inc
قیمت: 149.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 7.47 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Womble Easysub Womble Easysub Womble Easysub Womble Easysub

متن انگلیسی

Womble EasySub is a handy and comprehensive subtitle editor designed for creating, editing and managing subtitle texts within DVD video files. The software includes three fully integrated components: a video player that is capable of real time playback of video and subtitle text; a sound waveform display on a timeline that provides good visual assistance for locating voices to match the text display; and a flexible text list that equips both in-place and out-of-place text edits, the alignment palette, and other controls to minimize the manual work.

اشتراک گذاری در