آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.03 مگابایت

6 بازدید

Mouse Speed Switcher این برنامه دارای تنظیمات و امکانات مختلفی میباشد که میتوانید به تنظیم نمودن ماوس خود پرداخته و میتوانید سرعت ماوس خود را تعیین کرده تا بتوانید به راحتی با سیستم کار کرده و اکثر افراد هستند که به دلیل حرفه ای بودن با سرعت بسیار زیاد ماوس مایلند که کار کنند که همه ی این تنظیمات در این برنامه تعبیه شده است و همینطور این برنامه برای کارکردن به این صورت میباشد که روی آیکون MouseSpeedSwitcher در system tray میباشد کلیک راست کرده و یکی از گزینه های “touchpad” و “external mouse” را انتخاب کنیدو به راحتی تنظیمات دلخواه خود را اعمال نمایید.

Mouse Speed Switcher

Mouse Speed Switcher : Update February 28, 2019

قابلیت های نرم افزار Mouse Speed Switcher :
_ تنظیم سرعت دلخواه برای اشاره گر ماوس
_ مناسب برای کاربران لپ تاپ و امکان تعریف کلیدهای میانبر
_ minimize شدن در system tray و استفاده آسان
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت gPhotoShow.com مراجعه کنید.

شرکت سازنده: gPhotoShow.com
قیمت: 9.50 یورو (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.03 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Mouse Speed Switcher  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Mouse Speed Switcher Mouse Speed Switcher Mouse Speed Switcher Mouse Speed Switcher

متن انگلیسی

Mouse Speed Switcher allows you to quickly and easily switch 2 sets of mouse settings. This is ideal for laptop users that switch between using the touchpad and an external mouse, but want a different pointer speed/sensitivity for each device. Mouse Speed Switcher can be used free of charge. Right-click on the MouseSpeedSwitcher icon in the system tray and choose “Settings…”. Move the sliders for “touchpad” and “external mouse” to the desired speed. Configure your preferred HotKey. Click on Ok and MouseSpeedSwitcher is ready to use ! Just press the hotkey you configured or double click on the tray icon and mouse settings will be switched.

اشتراک گذاری در