آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

52.46 + 59.85 مگابایت

11 بازدید

Navicat Data Modeler برنامه ای بسیار قوی و قدرتمند میباشد که کاربرد این برنامه بسیار اسان میباشد و میتوانید برای ایجاد کردن و دستکاری نمودن مدل های داده از آن استفاده کنید که این برنامه از سیتسم های پایگاه داده ی مختلف مانند MySQL, Oracle, SQL Server, PostgreSQL و SQLite پشتیبانی کرده و میتوانند کاربران پایگاه داده ها را به صورت تصویری ایجاد نمایند و همینطور پردازشی مهندسی معکوس داشته باشند .با ویژگی های این برنامه، کاربران می توانند به راحتی مدل های داده ها را با کیفیت بسیار بالا ایجاد کرده و ساختار دیتابیس را درک کنند.

Navicat Data Modeler

Navicat Data Modeler : Update September 29,2019

قابلیت های نرم افزار Navicat Data Modeler :
_ طراحی ساختارهای پایگاه داده ها به صورت تصویری
_ پشتیبانی از MySQL v3.21 و نسخه های بالاتر
_ پشتیبانی از PostgreSQL v7.3 و نسخه های بالاتر
_ پشتیبانی از Oracle v8.1 و نسخه های بالاتر
_ پشتیبانی از SQLite v2 و نسخه ی ۳
_ پشتیبانی از SQL Server 2000 یا بالاتر و SQL Azure
_ پردازش مهندسی معکوس یا رو به جلو
_ مقایسه و همگام سازی و ساخت کد SQL
_ ابزارهای استاندارد طراحی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت PremiumSoft CyberTech Ltd. مراجعه کنید.

شرکت سازنده: PremiumSoft CyberTech Ltd.
قیمت: 249.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 52.46 + 59.85 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Navicat Data Modeler Navicat Data Modeler Navicat Data Modeler Navicat Data Modeler

متن انگلیسی

Navicat Data Modeler is a powerful and easy-to-use database design tool for creating and manipulating data models. It supports various database systems, including MySQL, Oracle, SQL Server, PostgreSQL and SQLite. Navicat Data Modeler allows users to visually design database structures, perform reverse/forward engineer process, import table structures from ODBC data sources, generate SQL files and print models to files, etc. With Navicat Data Modeler’s features, users can easily create high quality data models and understand database structures.

اشتراک گذاری در