آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

6.60 مگابایت

24 بازدید

Almeza MultiSet نرم افاری قدرتمند میباشد که با استفاده از آن میتوانید به ساختن سیدی های ویندوز بپردازید که میتوانند این سیدی ها به صورت خودکار نصب شوند و همینطور این برنامه بعد از بازشدن و انتخاب کردن پروژه ی مورد نظر گزینه هایی که در زمان نصب کردن ویندوز موجود میباشد را به شما نشان میدهد و فقط کافی است که این گزینه ها را طبق سلیقه ی خود پر کنید و همینطور میتوانید به تنظیم کردن به صورت اتوماتیک نرم افزارها بعد از نصب ویندوز، ساختن سیدی ها و دیسک های bootable، برگرداندن اتوماتیک ویندوز یا نرم افزارها به صورت اولیه، نصب از راه دور”Remote” ویندوز و… اشاره نمود.

Almeza MultiSet

Almeza MultiSet : Update March 6, 2019

قابلیت های نرم افزار Almeza MultiSet :
_ قابلیت ساخت سی دی های ویندوز با نصب خودکار
_ برگرداندن خودکار ویندوز یا نرم افزارها به تنظیمات و حالت اولیه
_ نصب اتوماتیک هر نرم افزاری بعد از نصب ویندوز بدون دخالت کاربر
_ ساخت دیسک های بوت برای راحتی کاربر هنگام نداشتن محیط گرافیکی ویندوز
_ نصب خودکار ویندوز از راه دور تحت شبکه یا از طریق اینترنت یا …
_ قابل اجرا بر روی شبکه محلی و نصب اتوماتیک بر روی تمام سیستم های شبکه
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Almeza MultiSet مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Almeza MultiSet
قیمت: 99 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 6.60 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Almeza MultiSet  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل موجود در پوشه ی Key را اجرا کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Almeza MultiSet Almeza MultiSet Almeza MultiSet Almeza MultiSet

متن انگلیسی

MultiSet has been created to free you from routine work such as program installations. All you have to do is to install the application only once on your PC and MultiSet will record all your actions. By using Multiset, you will not have to write a single line of code or script! MultiSet will install all the applications you need automatically, either on your original computer or on a new one. Almeza MultiSet is ideal if you need to rebuild your systems quickly!

اشتراک گذاری در