آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.0 مگابایت

30 بازدید

Easy Macro Recorder با استفاده از این برنامه ی کاربردی میتوانید به صورت خودکار کارها و فعالیت های تکراری و همینطور خسته کننده که روی سیتم انجام میشود را بتوانید انجام دهید که میتواند این برنامه همهی کلیک های مربوط به موس و همینطور کلید های صفحه کلید را ذخیره کرده و آنها را به عنوان ماکرو ذخیره میکند که میتواند این کارها را به هر تعداد که شما میخواهید انجام دهد که کار کردن با این برنامه بسیار ساده میباشد و میتوانید به راحتی به ایجاد کردن و ویرایش ماکروها بپردازید و عملیات این نرم افزار در دو مرحله ضبط و پخش انجام پذیر است و به هیچ دانش برنامه نویسی نیازی ندارید.

Easy Macro Recorder

Easy Macro Recorder : Update October 10, 2016

قابلیت های نرم افزار Easy Macro Recorder :
_ ثبت همه وقایع ماوس و ضربه کلید برنامه های کاربردی ویندوز
_ تکرار پخش ماکرو برای هر تعداد بار
_ مجاز به انجام کارهای خسته کننده و یا وقت گیر
_ پخش ماکرو در زمان برنامه
_ استفاده آسان از برنامه با چند فرمان
_ عدم نیاز به دانش برنامه نویسی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت GoldSolution Software Inc مراجعه کنید.

شرکت سازنده: GoldSolution Software Inc
قیمت: 29.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.0 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Easy Macro Recorder Easy Macro Recorder Easy Macro Recorder Easy Macro Recorder

متن انگلیسی

Easy Macro Recorder is a handy utility that makes your computers automatically do work for you. Easy Macro Recorder records all operation of mouse and keystrokes and saves them as macros, then Easy Macro Recorder can play back the recorded macros to automate your work any number of times. Easy Macro Recorder is a tool that records and plays back macros. Unlike Microsoft Office, it works on any Windows applications. Easy Macro Recorder is very easy to use, just three steps: record — save — playback. It doesn’t require any programming experience.

اشتراک گذاری در