آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

4.88 مگابایت

8 بازدید

Kaspersky TDSSKiller برنامه ای بسیار قدرتمند میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید به شناسایی کردن و همینطور حذف نمودن روت کیت ها و برنامه هایی که بسیار مخرب میباشند و برای سیتسم ضرر دارند طراحی شده است و میتوان آن را توسعه داد که رابط کاربری در این برنامه بسیار گرافیکی بوده که استفاده از این برنامه بسیار ساده میباشد و میتوانید از آن در حالت های سیف مود استفاده نمایید و بد افزار های موجود در سیتسم را پاکسازی نمایید .. این نرم افزار قادر به حذف بد افزارهای Rootkit.Win32.TDSS، bootkits، rootkits می باشد.

Kaspersky TDSSKiller

Kaspersky TDSSKiller : Update April 10, 2019

قابلیت های نرم افزار Kaspersky TDSSKiller :
_ شناسایی و حذف Rootkit ها و بد افزارها
_ رابط کاربری کاملاً شهودی
_ امکان اجرا در حالت Safe Mode
_ حذف بد افزارهای Rootkit.Win32.TDSS، bootkits، rootkits
_ پشتیبانی از ویندوز های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی
_ اسکن کامل سیستم
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Kaspersky Lab مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Kaspersky Lab
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل:4.88 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Kaspersky TDSSKiller  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Kaspersky TDSSKiller Kaspersky TDSSKiller Kaspersky TDSSKiller Kaspersky TDSSKiller

متن انگلیسی

Kaspersky TDSSKiller A rootkit is a program or a program kit that hides the presence of malware in the system. A rootkit for Windows systems is a program that penetrates into the system and intercepts the system functions (Windows API). It can effectively hide its presence by intercepting and modifying low-level API functions. Moreover it can hide the presence of particular processes, folders, files and registry keys. Some rootkits install its own drivers and services in the system (they also remain “invisible”). Kaspersky Lab has developed the TDSSKiller utility that allows removing rootkits.

اشتراک گذاری در