آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

249.65 + 268.09 کیلوبایت

6 بازدید

SearchMyFiles برنامه ای بسیار فوق العاده میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید به جستجو کردن استاندارد فایل ها در ویندوز بپردازید که این برنامه پرتبال بوده و نیازی به نصب نمیباشد که میتوانید این برنامه را روی فلش ذخیره کرده و آن را با خود حمل کنید و در هر سیستمی خواستید استفاده نمایید وهنگام خارج شدن از این برنامه تنظیماتی روی رجیستری و روی هارد ذخیره نخواهد شد .رابط کاربری در این برنامه بسیار ساده میباشد و همینطور این برنامه بر روی میزان متوسطی از منابع سیستمی شما اجرا میشود و به سرعت کار جستجو را خاتمه می دهد در حالی که نتایج دقیقی را نیز ارائه می کند.

SearchMyFilest

SearchMyFiles : Update October 20, 2019

قابلیت های نرم افزار SearchMyFiles :
_ جایگزین مناسبی برای جستجوی استاندارد ویندوز
_ به صورت پرتابل و بدون نیاز به نصب
_ دارای یک رابط کاربری استاندارد
_ امکان انتخاب یکی از حالت های standard, duplicate, non-duplicate و summary پیش از آغاز جستجو
_ جستجوی دقیق فایل ها بر اساس تاریخ ایجاد فایل، نام، آخرین تغییر، آخرین دسترسی، محتویات فایل (جستجوی متنی یا دودویی)، ویژگی های فایل (اعم از فقط خواندنی، سیستم، مخفی، آرشیو، فشرده رمزگذاری شده) و اندازه فایل ها(با امکان قرار دادن حد پایین و بالا)
_ اجرا بر روی میزان متوسطی از منابع سیستمی
_ خاتمه سریع جستجو و ارائه نتایج دقیق
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Nir Sofer مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Nir Sofer
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 249.65 + 268.09 کیلوبایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

SearchMyFiles SearchMyFiles SearchMyFiles SearchMyFiles

متن انگلیسی

SearchMyFiles represents a powerful alternative to Windows’ search function, since it provides users with an extensive list of configuration options. This is a portable app, so installing SearchMyFiles is not necessary. It means that you can store the tool on a USB flash drive, save it to any computer and directly run its executable file. Furthermore, items are not left behind in the Windows registry or on the hard drive after program removal. SearchMyFiles is packed in a standard interface where the main application window has an intuitive layout. But the key features are placed in the ‘Search Options’ screen where you can get started by selecting the search mode between standard, duplicate, non-duplicate and summary.

اشتراک گذاری در