آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

IsoBuster Pro نرم افزاری جهت ایمیج گیری سی دی و یا دی وی دی های آسیب دیده و خش خشی می باشد. حتما برای شما هم CD یا DVDهایی که خش دار و یا آسیب دیده اند دردسر ساز شده است که نه می توانید اطلاعات موجود روی آن ها را کپی کنید و نه می توانید ایمیج گیری نمایید. البته این همه ی کار این نرم افزار نیست به جز CD و DVD این نرم افزار می تواند دیسک ها و دی وی دی های بلوری (BluRay Disk) را نیز کپی و یا ایمیج گیری نماید. پشتیبانی از فرمت های ایمیج از جمله DAO, TAO, ISO, BIN, IMG و تبدیل فایل های ایمیج به یک دیگر، از جمله امکانات این نرم افزار می باشد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار IsoBuster Pro را با لینک مستقیم از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

IsoBuster

IsoBuster : Update December 16, 2019

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار IsoBuster :
–  اجازه خارج کردن فایل های مالتی مدیا داخل دیسک
–  اسکن فایل های از دست رفته با استفاده از استاندارد ISO9660/Joliet
–  اسکن و یافتن خطاهای دیسک به صورت فیزیکی و پشتیبانی کامل از انواع فرمت فایل ها
–  پشتیبانی کامل از VIDEO + VR و امکان اسکن برای اطلاعات از دست رفته
–  تبدیل فرمت فایل ها Image به یک دیگر و پشتیبانی از بیش از ۲۰ زبان زنده دنیا
–  پشتیبانی از فایل های فشرده CD و DVD
–  پشتیبانی از اکثر سیستم عامل ها از جمله : XP , 7 , 8

شرکت سازنده: IsoBuster
قیمت: 29 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 5.34 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

با استفاده از فایل Keygen موجود در فایل دانلود می توانید برای این برنامه یه یوزرنیم و پسورد بسازید و بواسطه ی آن برنامه را فعال سازی دائمی کنید. همچنین از اطلاعات رو به رو هم میتوانید استفاده کنید.

Your Registration Email: forum@ru-board.com
Your Registration ID: 13AHKMKQDCWVHWDC
Your Key: D0B7E6BC-A76C79C9-3744E416-53C507D8-41AD0B3D-CB426518-8BB492C7

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

isobuster isobuster isobuster isobuster

متن انگلیسی

IsoBuster Pro software for image backup CD or DVD is damaged and rustle. Make sure you are scratched or damaged CD or DVD that you have a problem that can not copy the information contained on them can not dial image. Of course this is not all work the software except CD and DVD disks and the software can be Blu-ray DVD (BluRay Disk) will also be copied or image backup. Supported image file formats, including DAO, TAO, ISO, BIN, IMG and convert image files to one another, including the possibilities of this software. Now you can get the latest version of the software IsoBuster Pro with a link to download directly from the site Arman Download.

اشتراک گذاری در