آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

13.11 مگابایت

497 بازدید

CryptoPrevent برنامه ای بسیار مفید بوده که برای محافظت کردن در برابر اثر هایی که بد افزار ها دارند سلامت و ایمنی سیستم را تضمین میکند که یکی از بهترین برنامه ها برای جلوگیری از ورود بد افزارها به سیستم های شخصی کابران میباشد که این برنامه محصولی از شرکت بزرگ بیت دیفندر میباشد که میتواند از ورود بد افزار ها و همینطور تروجان ها و این خصوص بد افزار ها جلوگیری میکند و . استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است و شما حتی نیاز به نصب آن نیز ندارید و تنها کافیست آن را بر روی سیستم عامل خود اجرا کنید.این برنامه شروع به کار کردن میکند.ین بدافزار جدید را PowerLocker نام گذاری کردند و ایده آن از تروجان گروگان گیر موفق CryptoLocker که از ماه سپتامبر حدود ۲۵۰۰۰۰ رایانه را آلوده کرد، الهام گرفته شده است.

CryptoPrevent

CryptoPrevent : Update October 6, 2018

قابلیت های نرم افزار CryptoPrevent :
_ محافظت از کامپیوتر شما در برابر بدافزارهایی چون CryptoPrevent
_ جهت بازیابی و تعمیر فایل های ویروسی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Foolish IT مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود همراه باکرک CryptoPrevent  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Foolish IT
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 13.11 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

CryptoPrevent CryptoPrevent CryptoPrevent CryptoPrevent

متن انگلیسی

CryptoPrevent provides you with a method for protecting your computer from being infected by the CryptoLocker worm, which encrypts locally stored files and asks you for a ransom in order to decrypt them. What this application actually does is artificially create and implement group policy objects that will block certain programs from running. Certain locations on your computer, such as the ‘/appdata’ folder are used for launching CryptoLocker.

اشتراک گذاری در