آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

4.68 مگابایت

730 بازدید

Folder Protect برنامه ای بسیار قوی و قدرتمند میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید به محافظت کردن از فایل ها و همینطور فولدر ها و درایو ها و برنامه های مهم و مختلف حفظات کنید که با استفاده از این برنامه میتوانید به نوشتن و همینطور به پاک کردن و دستیابی داشتن به فایل های مختلف را تعیین کنید که با استفاده از این برنامه میتوانید بر روی فولدر های مختلف پسورد گذاشته که دسترسی دیگران را قطع کرده که . از این پسورد در هنگام حذف برنامه نیز استفاده می شود و بدون داشتن آن، نمی توان برنامه را حذف کرد.

Folder Protect

Folder Protect : Update October 5 , 2019

قابلیت های نرم افزار Folder Protect :
_ حفاظت از فایل ها، فولدرها و درایوها و …
_ قرار دادن پسورد در قسمت ورود به بخش مدیریت آن
_ امکان مخفی کردن میانبرها از روی دسکتاپ، Quick Launch ،Start Menu،Add/Remove و context menu in Explorer
_ کار کردن نرم افزار در حالت امن ویندوز ( Safe Mode )
_ پشتیبانی از فرمت های *.avi, *.gif, *.jpeg, *.bmp, *.mp3, *.wmv, *.mpeg, *.doc, *.mpg, *.jpg, *.pdf, *.psd, *.ai, *.flv, *.xls, *.wma, *.docx, *.ppt, *.pptx, *.htm, *.html, *.php, *.css, *.cpp, *.asp and *.js
_ سازگاری با FAT ،FAT32 و NTFS
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت NewSoftwares.net, Inc. مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلودهمراه باکرک  Folder Protect  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: NewSoftwares.net, Inc.
قیمت: 39.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 4.68 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- اگر نرم افزار در حالت اجرا قرار دارد، آن را ببندید و فایل موجود در پوشه ی Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و اجرا کنید و بر روی دکمه ی Patch کلیک کنید.
3- فایل موجود در پوشه ی Keygen را اجرا کرده و بر روی دکمه ی Generate کلیک کنید.
4- نرم افزار را اجرا کرده و با استفاده از اطلاعات دریافتی از Keygen آن را رجیستر کنید.
5- نرم افزار را اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Folder Protect Folder Protect Folder Protect Folder Protect

متن انگلیسی

Folder Protect is a new concept in Data Security. It lets you password protect and set different access rights to your files, folders, drives, installed programs and popular extensions. Folder Protect goes beyond normal file locking and encryption by letting you customize your security and choose between making files inaccessible, hidden, delete-proof or write-protected. The program uses Windows Kernel level protection that even works in Safe Mode ensuring complete security of protected folders. You can lock, hide, access block and even prevent data from being deleted or modified. This can help you give access of your data to others without worrying about it getting deleted or modified.

اشتراک گذاری در