آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

3.41 مگابایت

79 بازدید

CW Skimmer کد مورس روشی گفته میشود که برای انتقال دادن پیام ها و همینطور اطلاعات با استفاده از نشانه های متفاوت به صورت بلند و کوتاه که به خط و نقطه معروف میباشند استفاده میشود که این کد مورس در دهه ی ۱۲۱۰ مورد استفاده قرار میگرفت که این روش الگوریتمی برای رمز گشایی ها است که به صورت ارسال سیگنال به صورت همزمان با استفاده از ریسیور این کد ها را رمز گشایی میکنند چون امروزه اطلاعات بسیار مفید بوده و این روش های ارتباطی بسیار مهم بوده که دیگر از کد مورس استفاده‌ای نمی شود مگر در برخی مواقع ضروری یا موارد تخصصی همچون ایستگاه های ناوبری یا پیام های رادیویی آماتور.

CW Skimmer

CW Skimmer : Update September 28, 2016

قابلیت های نرم افزار CW Skimmer :
_ دارای الگوریتم های رمزگشایی بر اساس روش های آماری بیزی.
_ رمزگشایی همزمان چندین سیگنال در فیلتر میان گذر
_ رمزگشایی موازی بیش از ۷۰۰ سیگنال P4 3 گیگاهرتزی در صورت استفاده از ریسور پهنای باند
_ صفحه نمایش با وضوح بالا برای نمایش نقطه و خط ها و کد ها به صورت بصری
_ پشتیبانی از ورودی ها و خروجی های ضبط و پخش
_ پردازنده DSP همراه با فیلتر noise blanker ،AGC و sharp
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Afreet مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Afreet
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3.41 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود CW Skimmer  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

CW Skimmer CW Skimmer CW Skimmer CW Skimmer

متن انگلیسی

CW Skimmer is a multi-channel Morse code (CW) decoder and analyzer program for Microsoft Windows. Here are some key features of “CW Skimmer”: – a high sensitivity CW decoding algorithm based on the methods of Bayesian statistics; – simultaneous decoding of ALL cw signals in the receiver passband – up to 700 signals can be decoded in parallel on a 3-GHz P4 if a wideband receiver is used; – a fast waterfall display, with a resolution sufficient for reading Morse Code dots and dashes visually; – the callsigns are extracted from the decoded messages, and the traces on the waterfall are labeled with stations’ callsigns;

اشتراک گذاری در