آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

تبلیغات

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

40.80 + 42.90 مگابایت

35 بازدید

SQLite Expert برنامه ای قدرتمند و همینطور حرفه ای میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید مدیریت بهتر و دقیق تری روی پایگاه داده خود داشته باشید و به گسترش دادن آن بپردازید این برنامه کم حجم بوده و همینطور دارای قالب های کتابخانه ای میباشد که از مزیت این برنامه محسوب میشود و همینطور میتوانید با استفاده از این برنامه میتوانید به ساختن دیتا بیس پرداخته و داده های آنها را ویرایش کنید و همینطور میتوانید که به پایگاه داده خودتان متصل شده و تا اتصالات به پایگاه داده، موجودی های پایگاه داده، متغییرهای جداول مانند ایندکس ها، کلیدها و … را مشاهده کنید و یا آنها را اضافه، حذف و یا تغییر دهید.

SQLite Expert

SQLite Expert : Update April 4, 2020

قابلیت های نرم افزار SQLite Expert :
_ آرشیوی بودن (کتابخانه ای بودن) اطلاعات و دسترسی آسان به آن ها
_ خاصیت جابجایی و انتقال اطلاعات و مدیریت پایگاه داده ها
_ ویرایش و تغییر دادن آسان اطلاعات و جداول (مدیریت بر روی جداول)
_ تعمیر خرابی های پایگاه داده و ویرایشگر حرفه ای SQL
_ استفاده و کپی کردن جداول بین پایگاه داده های مختلف
_ بازسازی و تغییر دادن ایندکس ها و فیلدها بدون از دست دادن آن ها
_ نمایش و ویرایش اطلاعاتی مثل فیلدهای BLOB و فیلدهای عکس
_ پشتیبانی از فرمت های BMP, JPG, PNG, GIF و ICO
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت sqliteexpert مراجعه کنید.

شرکت سازنده: sqliteexpert
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 40.80 + 42.90 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید.
3- فایل Patch را به صورت Run as Adminstrator اجرا و پچ را اعمال کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

SQLite Expert SQLite Expert SQLite Expert SQLite Expert

متن انگلیسی

SQLite Expert is the perfect choice. It is the most feature rich administration and development tool for SQLite. SQLite Expert is designed to answer the needs of all users, from writing simple SQL queries to developing complex databases. The main window of SQLite Expert Professional allows you to view all the connected databases and execute your own SQL scripts using the SQL Builder tab. The left panel displays all of the available tables so you can easily restructure fields, foreign keys, indexes or triggers without losing any information. The Data tab enables you to view and edit all the entries effortlessly.

اشتراک گذاری در

تبلیغات