آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

MIDIRenderer با استفاده از این برنامه میتوانید فایل های midi را به صورت کاملا مستقیم به فرمت های صوتی و محبوب دیگری مانند WAV, MP3, OGG, FLAC, APE, AMR یا WMA تبدیل کنید که این فرمت و تبدیل فرمت ها زمانی که در بعضی از دستگاه های پخش کننده فقط بعضی از فرمت ها را پشتیبانی میکند بسیار مفید بوده و همینطور میتوانید این فایل ها را روی سیدی ها رایت نمایید و به شما اجازه می دهد تا یک رندر مستقیم را بدون استفاده از کارت صدا (گوش دادن به فایل و ضبط آن در قالب یک فرمت دیگر)، در زمان کمتر و با سرعت بیشتر و در کیفیت بالا انجام دهید.

MIDIRenderer

MIDIRenderer : Update September 28, 2016

قابلیت های نرم افزار MIDIRenderer :
_ یک سینتی سایزر با کیفیت بالا و کارایی بالا و سرعت بیشتر
_ تبدیل فرمت MIDI به MP3 و پشتیبانی از Drag و Drop
_ امکان تبدیل فایل MIDI به فرمت هایی مانند FLAC یا APE
_ تبدیل فایل MIDI به فرمت AMR برای دستگاه های تلفن همراه
_ تبدیل مستقیم و بدون نیاز به کارت صدا
_ پشتیبانی از فرمت های MID، MIDI ، RMI، RMID، KAR برای فایل ورودی
_ پشتیبانی از فرمت های MP3 ، WAV ، WMA ، OGG ، APE، FLAC، AMR برای فایل خروجی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Abyss Media مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Abyss Media
قیمت: 24.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 8.15 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

MIDIRenderer MIDIRenderer MIDIRenderer MIDIRenderer

متن انگلیسی

MIDIRenderer is a straight-forward MIDI rendering application that will allow you to convert MIDI files to most of the other audio file formats. It is often used when you need to playback MIDI composition on the portable player, car audio system or burn MIDI files on Audio CD. Unlike the other similar programs MIDIRenderer provides direct MIDI rendering to waveform without using sound card and allows you to use any high-quality instrument sound instead of Windows General MIDI set.

اشتراک گذاری در