آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Maxprog eMail Verifier کاربران بسیار زیادی هستند که روزانه با ایمیل بسیار سر و کار دارند و برای کارهایشان باید روزانه چندین ایمیل را ارسال کنند و همینطور برای اینکه ایمیل های تبلیغاتی را ارسال کنند نیاز به یک لیست طولانی از ایمیل ها دارند و برای همین نیزا دارند که ایمیل های اصلی را از غیر معتبر تشخیص دهند که با استفاده از این برنامه ی کابردی میتوانند به چک کردن ایمیل پرداخته به این صورت که این برنامه از سرعت بالایی برای سرچ کردن ایمیل ها داشته و میتواند کاربران معتبر را از کاربران غیر معتبر تشخیص بدهد و همچنین می توان ایمیل های تکراری را پیدا کرده و حذف کند.

Maxprog eMail Verifier

Maxprog eMail Verifier : Update August 16, 2018

قابلیت های نرم افزار Maxprog eMail Verifier :
_ شناسایی ایمیل های معتبر و نامعتبر
_ چک کردن آدرس ایمیل ها
_ پیدا کردن ایمیل های تکراری و امکان حذف آن ها
_ قابل استفاده برای ارسال ایمیل های گروهی و تبلیغاتی و تشخیص ایمیل های معتبر از میان ایمیل ها
_ پشتیبانی از کدهای وضعیت سیستم ایمیل های پیشرفته
_ موتورهای سریع multi-threaded
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Max Programming LLC مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود همراه باکرک Maxprog eMail Verifier  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Max Programming LLC
قیمت: 30.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 22.03 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Maxprog eMail Verifier Maxprog eMail Verifier Maxprog eMail Verifier Maxprog eMail Verifier

متن انگلیسی

eMail Verifier can save time and money for businesses who send newsletters to their clients, nonprofit organizations who send bulletins to their members, or any person or business that needs to maintain a clean e-mail contact list. eMail Verifier works on the same algorithm as ISP mail systems do. Addresses for email are extracted from a Domain Naming Server (DNS) and eMail Verifier tries to connect with SMTP-servers and simulates the sending of a message. It does not send the message though – eMail Verifier disconnects as soon as the mail server informs the program whether the address exists or not.

اشتراک گذاری در