آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

21.62 مگابایت

8 بازدید

۸GadgetPack ابزار ها و امکاناتی که به اصطلاح گجت نامیده میشود و در ویندوز ۷ وجود دارد را میتوانید در سمت راست و در یک ستون به نمایش گذاشته که این ابزار ها و گجت ها دارای محبوبیت خاصی در بین کاربران میباشند و اما از آنجا که در ویندوز هایی مانند ۸ و ۱۰ این گجت ها حذف شده اند و نمیتوان از آنها استفاده نمود با استفاده از این برنامه میتوانید که این ابزارک هایی که در ویندوز ۷ وجود دارد را در ویندوز های ۸ و ۱۰ به نمایش گذاشته و از آنها استفاده کنید که میتوان به گجت های مربوط به ساعت و همینطور میزان آب و هوا و … اشاره نمود که بسیار کاربردی بوده و میتوان از آنها در ویندوز های بالا تر استفاده نمایید..

8GadgetPack

۸GadgetPack : Update February 17, 2019

قابلیت های نرم افزار ۸GadgetPack :
_ تمام گجت های ویندوز ۷ مانند ساعت، آب و هوا، وضعیت CPU، میزان فضای مصرفی هارد دیسک و …
_ گجت ها و ابزارهای موجود در ویندوز ۷ را به ویندوز ۸ و ۱۰ بازمیگرداند
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Helmut Buhler مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Helmut Buhler
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 21.62 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود 8GadgetPack  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

8GadgetPack 8GadgetPack 8GadgetPack 8GadgetPack

متن انگلیسی

8GadgetPack The latest iteration of Microsoft’s proprietary operating system, namely Windows 8, no longer includes the desktop gadgets. In case you were a fan of those little system utilities, now there’s a simple way of bringing them back. All you have to do is install this and enjoy over two dozens of handy gadgets and, of course, the sidebar that’s needed to dock them..

اشتراک گذاری در