آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار طراحی

458.01 مگابایت

45 بازدید

ProKon CalcPad برنامه ای بسیار قدرتمند میباشد که برای طراحی کردن و همینطور آنالیز نمودن سازه های مختلفی مانند بتنی و چوبی و فلزی و دیوارهای جائل از آن استفاده میشود که این برنامه بیشتز از چهل نوع آنالیز برای طراحی کردن و همینطور پیاده سازی جزئیات ساختاری در برنامه ها موجود میباشد که این برنامه به گونه ای گسترش یافته است که در کشور های بزرگ از آن استفاده میشود که با استفاده از این برنامه مهندسین میتوانند به طراحی کردن و همینطور تجزیه و تحلیل نمودن به صورت جزئی بپردازند و این نرم افزار به مشکلات مهندسان در طراحی سازه ها به صورت سریع و قابل اعتماد پاسخ می دهد.

ProKon CalcPad

ProKon CalcPad : Update February 17, 2019

قابلیت های نرم افزار ProKon CalcPad :
_ طراحی انواع سازه های چوبی، بتنی، فلزی و دیوارهای حائل
_ تجزیه و تحلیل المان های محدود
_ بهبود آنالیز سازه ها
_ طراحی مصالح ساختمانی
_ طراحی Steel member
_ طراحی Steel connection
_ طراحی اتوماسیون member
_ طراحی بتن و سازه ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Prokon Software مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Prokon Software
قیمت: 39.90 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 458.01 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود ProKon CalcPad  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

ProKon CalcPad ProKon CalcPad ProKon CalcPad ProKon CalcPad

متن انگلیسی

ProKon CalcPad Structural Analysis and Design is a suite of over forty structural analysis, design and detailing programs. The first PROKON programs were developed in 1989, and today PROKON is used worldwide in over eighty countries. The suite is modular in nature, but its true power lies in the tight integration between analysis, design and detailing programs. PROKON has been improving the lives of structural engineers everywhere for more than two decades.

اشتراک گذاری در