آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار اینترنت » مرورگر وب

26.63+38.49 مگابایت

625 بازدید

Pale Moon مرورگری بسیار قوی بوده که در حقیقت میتوان گفت که نسخه از فایرفاکس میباشد که سفارشی و بهینه شده است به این صورت که این مرورگر بسیار قوی تر و دارای سرعت بیشتر و کارایی بیشتری نسبت به فایرفاکس داشته و رابط کاربری این برنامه بسیار به فایرفاکس شبیه بوده و در نتیجه بسیار از کاربران مشکلی با کار کردن با این مرورگر را ندارند و اگر از فایرفاکس از قبل استفاده میکردید امکان انتقال دادن بوک مارک ها و پسورد ها و .تاریخ و.. به این مرورگر را دارد و همچنین می توان به استفاده از منابع سیستمی کمتر و سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز نیز اشاره کرد.

Pale Moon

Pale Moon : Update January 25, 2019

قابلیت های نرم افزار Pale Moon :
_ نسخه سفارشی و بهینه شده مرورگر فایرفاکس
_ بسیار سریع تر از سایر مرورگرها
_ استفاده کم تر از حافظه و دارای امنیت بالا
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
_ پشتیبانی از SVG و Canvas
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Moonchild مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود نسخه ی 32 بیتی  |  لینک کمکی
دانلود نسخه ی 64 بیتی  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Moonchild
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل:26.63+38.49 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Pale Moon Pale Moon Pale Moon Pale Moon

متن انگلیسی

Pale Moon is actually a custom build of Mozilla’s Firefox, optimized to reach faster browsing . As such, the interface and the set of options should be familiar to many users. If you previously used Firefox and you want to migrate your bookmarks, passwords and browsing history, the program provides a migration tool capable to transfer all the settings. Furthermore, Pale Moon lets you import the same configuration settings you’re used to in Firefox. This option is available at the first run of the application, as it’ll prompt you to import the data.

اشتراک گذاری در