آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Ashampoo Photo Card این نرم افزاری محصولی جدید از شرکت بزرگ Ashampoo میباشد که برای طراحی کردن و ایجاد نمودن کارت پستال های زیبا طراحی شده است که این کارت پستال ها دارای موضع های مختلفی مانند تبریک سال نو و جشن های تولد و عروسی و .. میباشد که این برنامه دارای ابزارها و امکانات مختلفی میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید به فایل هاو کلیپ آرت های آماده ای که در این برنامه وجود دارد دسترسی داشته باشید و میتواند این برنامه همه ی نیاز های اولیه شما برای طراحی نمودن را طراحی کند و در نهایت آنها را چاپ کرده و یا برای دوستانتان بفرستید.

Ashampoo Photo Cardk

Ashampoo Photo Card : Update August 16, 2018

قابلیت های نرم افزار Ashampoo Photo Card :
_ در حین طراحی نیز می توانید تغییرات ایجاد شده در کارت خود را در لحظه مشاهده نمایید
_ ایجاد کارت های پستال با موضوعات مختلفی چون تبریک سال نو، جشن تولد، عروسی و …
_ برای دوستانتان ایمیل و یا آن را چاپ نمایید
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت ashampoo GmbH and Co KG مراجعه کنید.

شرکت سازنده: ashampoo GmbH and Co KG
قیمت: 7.99 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 212.91 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- متناسب با نوع سیستم خود یکی از فایل های موجود در پوشه ی Registration را اجرا کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Ashampoo Photo Card Ashampoo Photo Card Ashampoo Photo Card Ashampoo Photo Card

متن انگلیسی

Ashampoo Photo Card is a user-friendly application for quickly creating impressive cards, customized with personalized messages, images and objects. One simply needs to select the source file, be it a webcam frame or an image, choose the frame they like best, adjust its settings, then save the result. The generated card can be shared on Facebook or Picasa, send to friends via email or copy it to clipboard.

اشتراک گذاری در