آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

112.31 مگابایت

82 بازدید

TSPlus یکی از مهم ترین فعالیت های مربوط به شرکت های بسیار بزرگ متمرکز شدن روی داده هایی است که روی دیتا سنتر ها وجود دارد و همینطور بحث مجازی سازی سرور ها و برنامه ها میباشد که از این رو این فناوری بسیار با اهمیت بوده و برای موفقیت در پروژه ها بسیار مفید میباشد که این برنامه ی بسیار ساده برای کسب و کارهای این چنینی بسیار مفید بوده و میتوانید با استفاده از این برنامه از راه دور اما با هزنیه ی بسیار کم با برنامه های مانند سیتریسک و پروبلمس دسترسی داشته باشید و برای وصل شدن به دستگاه ها از پروتکل آر دی اف استفاده میکند.

TSPlus

TSPlus : Update September 9, 2018

قابلیت های نرم افزار TSPlus :
_ امکان می دهد تا بتوانید از طریف پروتکل RDP از روی هر دستگاهی به برنامه ها و دسکتاپ های مجازی
_ بسیار ارزان و کارآمد را برای سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کارهای کوچک
_ از راه دور نرم افزارها و برنامه و دسکتاپ های مجازی را اجرا کرد
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت TSPlus مراجعه کنید.

شرکت سازنده: TSPlus
قیمت: 29.90 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 112.31 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

-برنامه را نصب و سپس سیستم را ریبوت کنید.
– برنامه را اجرا کرده و زمانی که پنجره ی License trial mode ظاهر شد، دکمه ی Cancel را بزنید.
– در پوشه ی Keygen روی فایل Keygen.exe کلیک راست کنید و گزینه ی Run As Administrator را انتخاب کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

TSPlus TSPlus TSPlus TSPlus

متن انگلیسی

TSPlus is the most cost-effective and easy-to-use alternative to Windows Terminal Services (Remote Desktop Services) or Citrix. TSPlus seamless client provides fast, efficient access – even over high-latency dial-up lines and Internet connections. Terminal Service Plus is completely transparent to your users. Remote applications look and feel exactly the same as natively-running applications. Therefore, you save time and training costs.

اشتراک گذاری در