آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار طراحی

1120 مگابایت

29 بازدید

Nemetschek VectorWorks یکی از محصولات قدرتمند شرکت Nemetschek Vectorworks میباشد که این این شرکت یک شرکتی رقیب برای اتودسک محسوب میشود و برنامه هایی که در این شرکت ارائه شده است مربوط به پلتفرم های مهندسی به صورت دو بعدی و سه بعدی به صورف کاملا حرفه ای و همه کاره میباشد که این نرم افزار های به صورت کاملا اختصاصی برای طراحان و معماران و .. ایجاد شده است که این برنامه از فرمت های مختلفی مانندDXF, DWG, DWF, EPSF, 3DS, PDF, SAT, Shapefile, IGES, Rhino, Parasolid و … پشتیبانی کرده و دارای محیطی آسان و جالب میباشد که برای طراحی ساختمان، عناصر چشم انداز، مبلمان، سیستم نور و … می باشد.

Nemetschek VectorWorks

Nemetschek VectorWorks : Update September 24, 2016

قابلیت های نرم افزار Nemetschek VectorWorks :
_ یک پلتفرم طراحی مهندسی (CAD) دو بعدی و سه بعدی حرفه ای و همه کاره
_ امکان دانلود و نصب یک یا چند کتابخانه در طول راه اندازی نرم افزار که مجموعه ای از آبجکت های معماری برای طراحی ساختمان، عناصر چشم انداز، مبلمان، سیستم نور و … می باشد
_ ابزارهای طراحی مهندسی کامل و کاربردی برای معماران و طراحان
_ سازگار با طیف گسترده ای از فرمت ها از جمله DXF, DWG, DWF, EPSF, 3DS, PDF, SAT, Shapefile, IGES, Rhino, Parasolid و …
_ دارای محیطی جالب و گویا و به کارگیری آسان
_ یکی از قدرتمندترین ابزارهای طراحی لوازم و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمانی و تاسیساتی
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Nemetschek Vectorworks مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Nemetschek Vectorworks
قیمت: 2595.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1120 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Nemetschek VectorWorks Nemetschek VectorWorks Nemetschek VectorWorks Nemetschek VectorWorks

متن انگلیسی

VectorWorks is a full-featured, versatile 2D and 3D CAD platform dedicated to professional architects and designers, which delivers a wide set of tools ready to meet even the most demanding users. Aside from the VectorWorks Designer and the Renderworks package, which are included in the trial edition, there are also other modules that can be purchased separately, namely Fundamentals, Architect, Landmark, or Spotlight.

اشتراک گذاری در