آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

22.4 مگابایت

7 بازدید

Video Comparer برنامه ای بسیار حرفه ای میباشد که برای شناسایی کردن و همینطور مقایسه و پیدا کردن فیلم های تکراری که روی سیستم وجود دارد میپردازد که رابط گرافیکی این برنامه بسیار ساده و بصری بوده و سرعت انجام این کار برای مقایسه و پیدا کردن بسیار بالا بوده و میتوانید در هنگام جستجو مکان های مورد نظر برای جستجو را انتخاب کنید و همینطور این برنامه پیدا کردن فیلم های تکراری را با در نظر گرفتن نسبت های طول و عوض و … میتواند پیدا کند و می تواند به طور متوسط، ۳۰ ویدئو را در یک دقیقه، ۱۰۰ ویدئو را در ۵ دقیقه و ۵۰۰ ویدئو را در ۴۰ دقیقه مقایسه کند.

Video Comparer

Video Comparer : Update September 24, 2016

قابلیت های نرم افزار Video Comparer :
_ دارای یک رابط کاربری بسیار کاربرپسند و ساده
_ شناسایی ویدئوهای تکراری موود بر روی هارد دیسک
_ دارای سرعت بسیار بالا در مقایسه ی فایل های ویدئویی
_ ارائه فایل های ویدئویی تکرای تشخیص داده شده به همراه اطلاعات اضافی درباره آن ها، مانند نام فایل، مسیر، درصد شباهت، گروه، اندازه و توالی تصویر
_ قابلیت تشخیص اتومات ویدئوهای تکراری بر اساس تصاویر بخش بخش شده ویدئو
_ حالت های مختلف نمایش ویدئو و جزئیاتش به صورت بریده بریده و چرخشی و …
_ قابلیت تبدیل ویدئو به کلیپ های جدید
_ قابلیت اضافه کردن ویدئوهای مختلف از فلش مموری و …
_ قابلیت نمایش سکانس به سکانس و بخش بخش شده ویدئو
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Video Comparer مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Video Comparer
قیمت: 25.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 22.4 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Video Comparer Video Comparer Video Comparer Video Comparer

متن انگلیسی

Video Comparer is a professional software application whose purpose is to help you look for video duplicates on your computer. User-friendly layout It sports a clean and intuitive GUI that offers quick access to the files and folders stored on your system, so you can easily select the locations that you want to process. Searching capabilities and performance Tests revealed that Video Comparer carries out a task pretty quickly but this pretty much depends on how many files are comprised in the user-defined target locations. At the end of the scanning operation, the tool reveals the detected duplicate items and offers additional information about them, such as filename, path, similarity percentage, group, size, and image sequences. You may move the selected items to the Recycle Bin, delete them, or move them to a backup folder.

اشتراک گذاری در