آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

72.1 مگابایت

1005 بازدید

EMCO MSI Package Builder از این برنامه برای ویرایش کردن فایل های نصبی و همینطور ساختن فایل های نصبی به صورت msi استفاده میشود که با استفاده از این برنامه میتوانید این گونه فایل ها را به صورت خودکار و اتوماتیک ساخته و همینطور میتوانید تغییرات مورد نیزار را در فایل نصبی مورد نظرتان اعمال کنید که در این برنامه میتوانید با استفاده از ویرایشگر های ویژوآلی که موجود میباشد تغیرات را اعمال کرده و همینطور میتوانید از این برنامه به منظور سفارشی سازی فرآیند نصب آن ها و آماده سازی آن ها برای استقرار در سیستم های دیگر استفاده نمود.

EMCO MSI Package Builder

EMCO MSI Package Builder : Update September 21, 2016

قابلیت های نرم افزار EMCO MSI Package Builder :
_ پشتیبانی از متغیرهای محلی که به شما اجازه می دهد تا پکیج ها را برای سیستم هایی با پیکربندی های متفاوت ایجاد کنید
_ کامپایل مجدد و ویرایش فایل های MSI موجود
_ کنترل فایل های بازنویسی شده توابع
_ پشتیبانی صفات و ویژگی های فایل ها
_ پشتیبانی دایرکتوری های سیستم
_ نصب و مدیریت سرویس های ویندوز، قابلیت start, stop, delete یک سرویس خاص
_ تبدیل فایل های EXE به MSI
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت EMCO Software مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود EMCO MSI Package Builder  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: EMCO Software
قیمت: 34.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 72.1 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

EMCO MSI Package Builder EMCO MSI Package Builder EMCO MSI Package Builder EMCO MSI Package Builder

متن انگلیسی

EMCO MSI Package Builder Enterprise An innovative installation editor designed for an effortless creation of MSI packages. It helps you create MSI packages automatically by using the changes tracking technology, or manually by using the visual editor. The application can be used to repackage legacy installations and convert EXE to MSI files in order to customize installers and prepare them for a silent remote deployment. Thus created packages can be deployed through Group Policy or EMCO Remote Installer.

اشتراک گذاری در