آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

10.90 مگابایت

8 بازدید

ChemMaths نرم افزاری بسیار قدرتمند و کاربردی و همینطور بسیار جامع میباشد که دارای مجموعه از تابع های مختلف علمی و همینطور دارای انواع مبدل ها در زمینه ی واحد ها و نمودار ها میباشد که این برنامه نرم افزاری بسیار مناسب برای مهندسین در زمینه های شیمی و فیزیک و ریاضی میباشد . هم چنین برای دانش آموزانی که محاسبات علمی پیچیده و مهندسی سر و کار دارند نیز مناسب میباشد و با بهره گیری از این نرم افزار ساده اما قوی می توانید انواع مسئله های سخت و همینطور معادلات علمی و مهندسی را محاسبه و ارزیابی کنید.

ChemMaths

ChemMaths : Update July 23, 2018

قابلیت های نرم افزار ChemMaths :
_ دارای کتابخانه ای جامع از انواع ترکیب ها و فرمول های علمی و مهندسی
_ انجام انواع محاسبات شیمیایی، فیزیکی، ریاضی و …
_ دارای انواع نمودار های دو بعدی و سه بعدی
_ بیش از ۳۰۰ مدل مختلف برای تبدیل واحد ها
_ رابط کاربری بسیار ساده و آسان
_ مناسب برای مهندسین، محققین، دانشجویان، دانش آموزان و …
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت ChemEng Software Design مراجعه کنید.

شرکت سازنده: ChemEng Software Design
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 10.90 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود ChemMaths  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

ChemMaths ChemMaths ChemMaths ChemMaths

متن انگلیسی

ChemMaths is a comprehensive application that includes a large series of scientific calculation functions, unit converters and graph generators. The tool is suitable for chemistry engineers, as well as for mathematicians, physicists or other scientific researchers and even students. Chemical/Engineering/General tools for Students/Educators/Professionals.3000+ chemical compound database, 300+ unit conversions. Information charts, sci-calculator, solve 300+ physics, electrical, mechancial, engineering etc equations, chart 2D/3D graphs etc.

اشتراک گذاری در