آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

USB Disk Security برنامه ای بسیار قدرتمند و هوشمند میباشد که برای محافظت کردن از حافظه های جانبی مختلف مانند USB drive ،USB mass storage device ،flash disk ،flash memory card ،ipod ،removable storage media و … ایجاد شده است که کارکردن این برنامه با این صورت است که ابتدا به چک کردن حافظه های مختلف جانبی و سپس به مقایسه کردن آنها میپردازد و اگر ویروس یا برنامه ی مخربی روی آن باشد آن را پاک کرده و در واقع ویروس هایی که از طریق یو اس بی منتقل میشود را به صورت کامل از بین میببرد . این نرم افزار محصولی از zbshareware International می باشد.

USB Disk Security

USB Disk Security : Update May 31, 2019

قابلیت های نرم افزار USB Disk Security :
_ بهترین محافظ برای کامپیوترهای آفلاین
_ سریع ترین و کوچک ترین نرم افزار ضد ویروس
_ سازگار با پلتفرم ویندوز و رابط کاربری ساده
_ حمایت بر ضد بدافزارها، ویروس ها و نرم افزارهای جاسوسی توسط حافظه USB
_ سازگاری و هماهنگی با سایر نرم افزارها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت zbshareware International Inc مراجعه کنید.

شرکت سازنده: zbshareware International Inc
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 4 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود USB Disk Security  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

USB Disk Security USB Disk Security USB Disk Security USB Disk Security

متن انگلیسی

USB Disk Security application will provide protection against any malicious programs trying to attack via USB drive. Compare USB Disk Security against other antivirus solutions, you will find out its highlights: USB Disk Security provides 100% protection against any threats via USB drive, however, the majority of other products are unable even to guarantee 90% protection. USB Disk Security is the best antivirus software to permanently protect offline computer without the need for signature updates, but other antivirus software should update signature database regularly, and they cannot effectively protect offline computer.

اشتراک گذاری در