آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.13 مگابایت

112 بازدید

MiniLyrics برنامه ای بسیار جالب و کاربردی میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید متن های مربوط به آهنگ ها را به نمایش گذشته به این صورت که متن مورد نظر را جستجو کرده و با استفاده از این برنامه آن را مشاهده کنید که این برنامه پخش کننده های مختلفی مانند Winamp ,Windows media player ,Real player ,KM player و … را برای نشان دادن زیر نویس پشتیبانی کرده و میتوانید که در هنگامی که فایل های مربوط به موسیقی را جستجو کرده این برنامه به صورت اتوماتیک متن آهنگ مورد نظر را از پایگاه داده مورد نظر جستجو میکند و آن را به نمایش گذاشته با فونتی که مورد دلخواه شما میباشد.

MiniLyrics

MiniLyrics : Update February 18, 2019

قابلیت های نرم افزار MiniLyrics :
_ امکان جستجوی خودکار برای موسیقی در حال اجرا
_ دارا بودن پوسته های متفاوت
_ نصب بر روی اکثر سیستم عامل ها
_ پشتیبانی از پلیر های Winamp ,Windows Media Player ,RealPlayer ,The KMPlayer ,JetAudio و …
_ دارا بودن بانک اطلاعاتی عظیم متن ترانه ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت MiniLyrics مراجعه کنید.

شرکت سازنده: MiniLyrics
قیمت: 14.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.13 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود MiniLyrics  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

MiniLyrics MiniLyrics MiniLyrics MiniLyrics

متن انگلیسی

Minilyrics is a tool that integrates into Winamp, Windows Media Player, iTunes, RealPlayer, foobar2000 and VLC Media Player, in order to automatically display lyrics for songs. During the installation process, you have to choose one or several media players, so that Minilyrics can install a supported plugin. For example, we chose VLC Media Player. Unfortunately, there are no guidelines to say how you are supposed to activate Minilyrics. In VLC, you have to go to Preferences, view all settings, go to Control Interfaces, and here you must enable Minilyrics, after which you have to restart VLC. The interface of Minilyrics is completely customizable, so you can select from several skins – Fantasy, iTunes Mode, Windows 7, Metal, Modern, and others.

اشتراک گذاری در