آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

35.19 مگابایت

67 بازدید

Movienizer نرم افزار مربوط به پایگاه داده میباشد که دارای ویژگی های بسیار مفیدی برای فیلم ها میباشد که کاربران با استفاده از این برنامه میتوانند به مدیریت و بسته بندی کردن فیلم هایشان بر اساس بازیگران یا نویسنده و کارگردان و تهیه کننده و .. هر ملاک دیگری بپردازند در واقع میتوانید فیلم هایتان را مرتب کرده به طوری که جستجو کردن در فیلم ها بسیار راحت باشد و در این برنامه امکان پشتیبانی گرفتن از پاگاه داده و ذخیره کردن روی هر قسمت از هارد دیسک ایجاد شده است . این نرم افزار به میزان بسیار کمی از CPU و حافظه سیستم شما استفاده می کند و دارای زمان پاسخ دهی بسیار خوبی نیز می باشد.

Movienizer

Movienizer : Update September 26, 2018

قابلیت های نرم افزار Movienizer :
_ مدیریت، سازماندهی و دسته بندی مجموعه فیلم ها و ویدئوهای شما
_ ایجاد آرشیو کاملی از فیلم ها و منظم کردن آن بر اساس نام کارگردان، بازیگران، نویسندگان و …
_ توانایی پبدا کردن اطلاعات مرتبط به یک فیلم مشخص
_ توانایی یافتن اطلاعات مربوط به یک بازیگر، کارگردان، فیلم نامه نویس و …
_ امکان استفاده از دیتابیس های آنلاین
_ امکان ذخیره سازی اطلاعات و تصاویر
_ مجموعه بندی مشخصات مربوط به فیلم ها
_ جستجوی آسان فیلم ها
_ استفاده از میزان بسیار کمی از CPU و حافظه سیستم
_ دارای زمان پاسخ دهی بسیار خوب
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت ManiacTools مراجعه کنید.

شرکت سازنده: ManiacTools
قیمت: 49.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 35.19 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Movienizer  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Movienizer Movienizer Movienizer Movienizer

متن انگلیسی

Movienizer is a feature-rich database management tool designed for motion pictures. It lets users organize a collection of favorite or yet unseen movies, as well as actors, in order to generate reports and statistics. Fast install and user-friendly UI The setup procedure is quick and easy. As far as the interface is concerned, Movienizer adopts a clean window with an organized structure, where the default movie database is loaded. Multiple tabs are supported, so you can easily toggle different information displayed.

اشتراک گذاری در