آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Advanced Audio Compressor 2012.0.2.3 یک نرم افزار بسیار مفید و کاربردی در جهت کاهش حجم فایل‌های صوتی می‌باشد ، با بهره گیری از این نرم افزار می‌توانید انواع فایل‌های صوتی نظیر MP3, OGG, AAC, WMA و …. را در نرم افزار وارد کرده و تنها با چند کلیک ساده حجم آنها را کاهش دهید ، این نرم افزار دارای سرعت بسیار بالا در فشرده سازی فایل‌ها می‌باشد و قادر است تا فایل‌ها را با سرعت بالایی فشرده سازی نماید ، همچنین با بهره گیری از این نرم افزار می‌توانید فرمت‌های مختلف صوتی را نیز به یکدیگر تبدیل کرده و از این رو این نرم افزار یک مبدل صوتی نیز معرفی می‌شود.

Advanced Audio Compressor

Advanced Audio Compressor : Update September 16, 2016

 

ویژگی‌های نرم افزار Advanced Audio Compressor :

– رابط کاربری ساده و کارآمد

– ایجاد پروفایل و پردازش دسته ای برای کار بر روی فایلهای چندگانه

– تبدیل فایلهای تصویری به فایلهای صوتی

– تغییر نام گروهی فایلها

+ جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت advanced-audio مراجعه کنید.

 

شرکت سازنده: advanced-audio
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 6 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Advanced.Audio.Compressor | لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Advanded-Audio-Compressor Advanded-Audio-Compressor Advanded-Audio-Compressor Advanded-Audio-Compressor

متن انگلیسی

Advanced Audio Compressor 2012.0.2.3 is a very useful software and applications in order to reduce the size of audio files, by taking advantage of this software can be a variety of audio files such as MP3, OGG, AAC, WMA and more … In the software, and with just a few simple clicks to reduce their size, this software has a very high speed at compressing files and is able to files with high speed compression, as well as enjoying this software can use different audio formats is also turned to each other and hence this software is an audio converter is also introduced.

اشتراک گذاری در