آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

5.56 مگابایت

2 بازدید

Chameleon Startup Manager نرم افزاری است که به عنوان یک دستایر قدرتمند مورد استفاده قرار گرفته که میتواند به کنترل کردن برنامه ها در زمان بالا آمدن سیستم اجرا میشود بپردازد که میتوانید با این برنامه به کارهای مختلفی مانند زمانبندی یا حذف کردن و یا مشخص نمودن تعیین مدت برنامه هایی که روی سیستم نصب شده اند بپردازید و همینطور میتوانید سرعت راه اندازی سیستم را نیز افزایش داده و یکی از مهم ترین برنامه ها برای راه اندازی کردن دوباره ی سیستم عامل نیاز است را انجام داده و در نهایت به ذخیره کردن تنظیمات پرداخت که این اطلاعات با فرمت sum3 ذخیره میشوند.

Chameleon Startup Manager

Chameleon Startup Manager : Update September 13, 2016

قابلیت های نرم افزار Chameleon Startup Manager :
_ فعال و غیر فعال کردن نرم افزارهای استارتاپ بدون نیاز به حذف آن ها
_ نمایش لیستی با اطلاعات پیشرفته از برنامه های در حال اجرا
_ ذخیره و بارگذاری پروفایل های مختلف Startup
_ پشتیبانی از بیش از ۲۵ تم و پشتیبانی کامل از یونیکد
_ افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز و پشتیبانی از drag/drop
_ امکان باز کردن Startup Folder و System Registry برای برنامه های Startup، تنها با انتخاب آیکون آن ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت NeoSoft Tools مراجعه کنید.

شرکت سازنده: NeoSoft Tools
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 5.56 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Chameleon-Startup-Manager Chameleon-Startup-Manager Chameleon-Startup-Manager Chameleon-Startup-Manager

متن انگلیسی

Chameleon Startup Manager can control programs that run at Windows startup, which makes Windows start faster and operate with increased stability. Programs can be run according to various functions including startup order change, startup delay, priority, consecutive program launch, day selection and much more. Chameleon Startup Manager also offers program launch options with fixed or automatic delayed startup, allowing the computer to be started as quickly and smoothly as possible. Configurations can be created and selected at Windows startup or applied ‘on-the-fly’ without restarting Windows. Chameleon Startup Manager provides real-time monitoring of programs added to the startup list.

اشتراک گذاری در