آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

0.341 مگابایت

77 بازدید

Murgee Auto Typer برنامه ای بسیار کاربردی میباشد که به عنوان یک دستیار برای سریع تایپ کردن به حساب میآید که برای افرادی مناسب است که کارهایی را روزانه با کامپیوتر به صورت تکراری انجام میدهند و باید بارها به تایپ کردن یک عبارت بپردازد یا اینکه بخواهند نام شرکت را مدام درج کنند یا آدرس و .. که میتوانند با استفاده از این برنامه از تایپ کردن اضافی جلوگیری کرده به این صورت که فقط یکبار باید متن ها را وارد این برنامه کرده و برای آنها کلید میانبر تعیین کرده و میتوانند با فشردن کلید های میانبر به نوشتن متن های مورد نظر به صورت خودکار بپردازند.

Murgee Auto Typer

Murgee Auto Typer : Update September 12, 2016

قابلیت های نرم افزار Murgee Auto Typer :
_ امکان استفاده از کلید های خاص مانند ENter و Tab
_ افزایش سرعت و کارایی هنگام تایپ عبارات
_ رابط کاربری کاملاً شهودی و صرفه جویی در وقت کارمندان
_ امکان تعریف کلید میانبر برای درج خودکار عبارت طولانی به جای تایپ مکرر
_ امکان خودکارسازی درج آدرس، شماره تلفن و …
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Murgee مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Murgee
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 0.341 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- وارد پوشه Crack شوید و فایل رجیستری را اجرا کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Auto-Typer Auto-Typer Auto-Typer Auto-Typer

متن انگلیسی

Auto Typer Software Utility can be used to type Text on Keyboard with a configurable Hot Key or Shortcut Key. Example Usage of Auto Typer may be to fill a form which requires fixed set of values. You can Simulate Tab Key using {Tab} text and similarly you can use the text {Enter} to simulate the Enter Key. Please do have a look at the Screenshot of Auto Typer which lists few example usages. The Video Tutorial of MurGee Auto Typer displays how easily you can start using this software for Automatic Typing on your Windows Computer.

اشتراک گذاری در