آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

10.50 مگابایت

38 بازدید

Secret Box از این برنامه برای مدیریت کردن و همینطور سازماندهی نمودن پسورد ها و رمزهایی استفاده میشود که به صورت مکرر با آنها سر و کار دارید که میتواند تمام رمزهای عبورشما را به صورت های مختلف دسته بندی کرده مثلا رمزهای مربوط به ایمیل یا رمز های مربوط به شبکه های کامپیوتری یا رمز های مربوط به کارت های اعتباری و .. که میتوانید با این برنامه بدون هیچگونه ترس و… به نگهداری رمزهایتان بپردازید و نگران فراموش کردن رمزهایتان نباشید. یکی از امکانات فوق العاده این نرم افزار امکان ذخیره فایل Secret Box بر روی حافظه USB و حمل داده ها و اطلاعات محرمانه است.

Secret Box

Secret Box : Update September 12, 2016

قابلیت های نرم افزار Secret Box :
_ محیط کاربری با استفاده آسان و امنیت بالا در نگهداری رمز های عبور
_ ذخیره سازی اطلاعات مرتبط به عضویت در سایت های گوناگون
_ بخاطرسپاری رمز وای فای، اکانت دسترسی به فایل های شبکه و اکانت وی پی ان
_ سازماندهی پسوردها برای دسترسی آسان تر
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت VSHSystem مراجعه کنید.

شرکت سازنده: VSHSystem
قیمت: 8رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 10.50 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Secret-Box Secret-Box Secret-Box Secret-Box

متن انگلیسی

Secret Box. Easy way to store passwords and other sensitive information. All data collected in categories. Secret Box supports 11 categories of data: web accounts, instant messengers, emails, WiFi, remote desktop connection, VPN, credit card, secret notes, FTP servers, database, software information such as serial numbers. Data is stored in “Secret Box” file and protected by a password. Only people who know a password can decrypt a file. You can put your “Secret Box” file onto USB flash drive, and your secret data will be always with you!.

اشتراک گذاری در