آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

69 مگابایت

1763 بازدید

Form Pilot Office با استفاده از این برنامه میتوانید به جای اینکه به پر کردن فرم ها به صورت دستی بپردازید میتوانید فرم ها در کامپیوتر پر کرده به این صورت که فقط برای انجام این کار کافی است که فرم کاغذی را اسکن کرده یا اینکه تصویر اسکن شده ی فرم را در اختیار داشته باشید و با استفاده از این برنامه میتوانید فقط جاهای خالی فرم که مخصوص پر کردن است را همانجا را انتخاب کرده و شروع به پر کردن نمایید و در نهایت میتوانید روی سیدی و دیسک آن را ذخیره کنید و همینطور به پرینت گرفتن از فرم ها بپردازید یا اینکه در صورت لزوم به اصلاح کردن آن بپردازید.

Form Pilot Office

Form Pilot Office : Update February 24, 2019

قابلیت های نرم افزار Form Pilot Office :
_ پر کردن فرم ها از طریق کامپیوتر و پاک کردن فیلدهای غیر ضروری
_ استفاده از فونت با سایز و رنگ مختلف
_ امکان چرخش متن، درج تصاویر، اعداد و اشکال هندسی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Two Pilots مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Form Pilot Office  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Two Pilots
قیمت: 245.00 یورو (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 69 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Form Pilot Office Form Pilot Office Form Pilot Office Form Pilot Office

متن انگلیسی

Form Pilot Pro is basic From Pilot software for filling out paper and electronic forms on your computer instead of using a typewriter. Filling out paper forms: If you have a scanner connected to your computer, you just scan your form directly from the program, get the form image on the screen, and fill out the form by simply typing where you need to have the form filled out (if you do not have a scanner, just bring the scanned form image from another computer). You can use fonts of different sizes and colors, rotate text, insert pictures, checkmarks, and even erase unnecessary text from your form. After you have completed your form input, you can save it to your hard drive or a CD, print it out for mailing, or open it and change something if you need to. You may use preprinted forms (just the text will be printed out) or blank paper to create your completed form. Please see our cartoon.

اشتراک گذاری در