آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

7.57 مگابایت

76 بازدید

Folder Marker نرم افزاری است که دارای حجم بسیار کمی بوده و برای انجام کارهای اداری طراحی ده است به این صورت که اگر در اداره ای مشغول به کار هستید و روزانه با پوشه های زیادی سر و کار دارید و رنگ زرد آنها شما را سردرگم میکند میتوانید به تغییر دادن آیکون و همینطور رنگ پوشه ها بپردازید و بتوانید به راحتی و بدون سردرگمی به پوشه ی مورد نظر دستیابی داشته باشید و همینطور میتوانید تعداد نامحدودی از آیکون های مورد علاقه خود را اضافه کنید و از آنها برای مارک کردن پوشه های خود استفاده کنید.

Folder Marker

Folder Marker : Update September 10, 2016

قابلیت های نرم افزار Folder Marker :
_ قابلیت تغییر آیکون های پوشه ی شبکه
_ شامل آیکون های اضافه تر برای دفتر کار
_ افزودن دو حق انتخاب برای تغییر شکل آیکون پوشه ها: ایجاد پوشه های سفارشی و اعمال آیکون انتخابی بر روی همه ی زیر پوشه ها
_ مشخص کردن پوشه ها بر اساس اولویت (پایین، متوسط، بالا) یا وضعیت کاری (تصویب، رد، در حال بررسی) و یا نوع اطلاعات ذخیره شده در آنها (کاری، مهم، فایل های موقت و خصوصی)
_ قابلیت تغییر رنگ پوشه به نرمال، تاریک و یا روشن
_ فراهم کردن یک منوی popup برای انتخاب شکل آیکون مورد نظر
_ استفاده آسان
_ فراهم کردن یک User Icons tab
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت ArcticLine Software مراجعه کنید.

شرکت سازنده: ArcticLine Software
قیمت: 34.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 7.57 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل Folder Marker Pro 4.2 Loader.exe را در محل نصب نرم افزار کپی نموده و از این پس برای استفاده از نرم افزار آن را اجرا کنید. این نسخه از نرم افزار به همراه Loader می باشد که با اجرای Loader محدودیت و ارور 30 روزه برداشته می شود و تمام امکانات نرم افزار فعال است.(هرچند در محیط نرم افزار Unregistered Version مشاهده می کنید.)
3- از فایل Folder Marker Pro 4.2 Loader.exe یک Shortcut ایجاد نموده و جهت اجرای نرم افزار از آن استفاده کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Folder-Marker Folder-Marker Folder-Marker Folder-Marker

متن انگلیسی

Folder Marker Pro is a small helper utility especially designed for office work. This Windows add-on lets you mark out important folders with color-coded or image coded icons in order to make them easier to spot among a hundred of similar-looking yellow folders. You can mark folders by priority (high, normal, low), level of project completeness (done, half-done, planned), by work status (approved, rejected, pending), and type of information stored in them (work, important, temp and private files)..

اشتراک گذاری در