آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Secure IT برنامه ای قدرتمند میباشد که برای رمزگذاری و همینطور فشرده نمودن فایل ها و فولدرها مورد استفاده قرار میگیرد و با استفاده از این برنامه میتوانید انواع فایل هایی که در سیستم دارید مانند فایل های گرفایکی و فایل های فشرده و هارد دیسک ها و حتی فلاپی ها را رمزگذاری نمایید به صورتی که فقط خودتان به آنها دسترسی داشته باشید که در صورت لزوم آنها را رمزگشایی کنید که عملیات رمزگذاری در زمان بسیار کم انجام میشود تقریبا ۱ یا ۲ ثانیه و همینطور با این برنامه میتوانید به ریکاوری و بازیابی اطلاعات بپردازید. این برنامه قدرتمند امکان حذف کامل اطلاعاتی که روی هارددیسک مانده اند را به شما می دهد.

Secure IT

Secure IT : Update September 10, 2016

قابلیت های نرم افزار Secure IT :
_ رمزگذاری فایل ها و فولدرها و رمزگذاری قوی ۴۴۸ بیتی
_ امکان فشرده سازی زیاد و استفاده سریع و آسان
_ رمزگشایی اطلاعات رمزنگاری شده
_ امکان رمزنگاری و فشرده سازی در اعلان داس
_ امکان سریع رمزگذاری، می تواند ۱MB را در یک یا دو ثانیه رمزگذاری کند
_ حذف کامل اطلاعاتی که قبلا پاک شده اند ولی امکان ریکاوری آن ها وجود دارد (Built In File Shredder)
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت cypherix مراجعه کنید.

شرکت سازنده: cypherix
قیمت: 29.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 18.23 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

SecureIT SecureIT SecureIT SecureIT

متن انگلیسی

Secure IT File and Folder Encryption Software allows you to encrypt file, folder, any type of data against unauthorized viewers. Open source secure algorithm – Secure IT uses a non-proprietary, open source, public domain encryption algorithm, Blowfish, at a key strength of 448 bits. Blowfish is one of the strongest cryptographic algorithms in existence.

اشتراک گذاری در