آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار

64 مگابایت

4 بازدید

TeamDrive نرم افزاری کاربردی جهت انتقال اطلاعات و برقراری ارتباط بین دو یا چند کامپیوتر که هر دو آنلاین یا آفلاین باشند طراحی شده است . این نرم افزار به آسانی نصب میشود و نیازمند تنظیمات پیچیده نیست.شما میبایست به سرویس ابری دسترسی داشته باشید تا بتوانید اطلاعات مورد نظر را ذخیره کنید.سپس، باید فضایی بسازید و به اشتراک بگذارید، کاربر دیگر را دعوت کنید و تبادلات خود را شروع نمایید. فایل های که در این فضای ابری بارگذاری میکنید بصورت خودکار به کاربری که دعوت کرده اید انتقال داده میشوند.

TeamDrive

TeamDrive : Update September 9, 2016

 

ویژگی های اصلی نرم افزار TeamDrive :

– برقراری ارتباط و انتقال فولدرها و مدارک با محدودیت ۲GB

– مدیریت خودکار نگارش برای همه ی مدارک

– رمزگذاری خودکار کلیه اطلاعات موجود در کامپیوتر

– تهیه بک آپ پشتیبان از اطلاعات شما

– امکان کار کردن خودکار در زمان آفلاین

– پشتیبانی از کلیه فورمت ها و فایل ها ( مدارک، عکس، ویدیو،  برنامه)

– کار گروهی ( امکان برقراری تنظیمات برای کار گروهی)

– مدیریت قوانین دسترسی و استفاده از برنامه

– حق انتخاب سرور ( سرور خودتان یا سرویس ابری) .

+ جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت team-drive مراجعه کنید.

 

شرکت سازنده: teamdrive
قیمت: 25 یورو (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 64 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود TeamDrive | لینک کمکی

راهنما

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

TeamDrive TeamDrive TeamDrive TeamDrive

متن انگلیسی

Application for transfer of information software TeamDrive, and establish a connection between two or more computers that have both online or offline. This software is easy to install and requires complicated settings. You should have access to cloud services so that you can save the desired information. Then, you must create and share space, invite other users and start your exchanges. Files that you upload in the cloud space automatically to the user who you’ve invited to transfer the data.

اشتراک گذاری در