آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

57.81 مگابایت

202 بازدید

DBConvert Studio از این برنامه برای همگام سازی و تبدیل کردن فرمت های متفاوت برای دیتابیس های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد که این برنامه گزینه های گوناگونی برای همگام سازی داشته و از نرم افزارهای انتخابی بسیار خوبی برای اینکه پایگاه داده را به روز نگه دارد به شمار رفته و استفاده کردن از این برنامه باعث میشود که از همگام سازی استفاده کرده و سرعت و دقت و کارایی را بالا برده و انواع مختلف پایگاه داده را ساپورت کرده و دارای گزینه های زیادی برای همگام سازی و همینطور منتقل کردن داده در اختیار کاربران قرار داده و امکان هماهنگ سازی دوطرفه را نیز در اختیار آنها قرار داده است.

DBConvert Studio

DBConvert Studio : Update November 7, 2019

قابلیت های نرم افزار DBConvert Studio :
_ تغییر ویژگی های انواع داده با mapping
_ تغییر نام تمام اشیاء پایگاه داده و پشتیبانی کامل از یونیکد
_ فیلترگذاری بازیابی اطلاعات زیر مجموعه از منبع
_ زمانبندی برای اجرای خودکار وظایف انتقال
_ چک کردن خطا های اولیه برای اصلاح تنظیمات پایگاه داده
_ تبدیل خودکار view ها و querie ها
_ همگام سازی داده ها با بهره گیری از ۳ روش مختلف
_ همگام سازی سریع پایگاه داده ها مبتنی بر Trigger
_ همگام سازی همزمان پایگاه داده های مقصد و مبدا
_ افزودن فیلتر برای شرطی کردن عملیات انتقال
_ استفاده از Dumps و PHP برای انتقال غیر مستقیم داده ها
_ استفاده از SSH برای ایمن سازی تونل ارتباطی دیتابیس ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت DMSoft Technologies مراجعه کنید.

شرکت سازنده: DMSoft Technologies
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 57.81 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود DBConvert Studio  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

DBConvert Studio DBConvert Studio DBConvert Studio DBConvert Studio

متن انگلیسی

DBConvert Studio is a Cross Database Migration and Synchronization software which serves to convert database structures and its’ data between various formats. Different sync options keep data fresh for both source and destination database nodes. DBConvert Studio combines mature, stable, time-proof DBConvert and DBSync Cores with improved up-to-date UX design. Source and Target database connections may be configured for any local or remote MS Windows/ Linux/ OS X or BSD based Database servers.

اشتراک گذاری در