آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

74 + 77 مگابایت

8 بازدید

Hexinator این برنامه یک ویرایشگر حرفه ای میباشد که از موتور پارسینگ استفاده کرده و دارای امکان تجزیه و تحلیل فایل های باینری میباشد که کاربران میتوانند از این امکان استفاده کنند و همینطور فایل های گرامر را نیز تولید کرده و اطلاعاتی نیز درمورد آنالیزهای قبلی با توضیحات در اختیار قرار میدهد .توابع مربوط به جستجو در این برنامه بسیار قدرتمند بوده و امکان پیدا کردن محل دقیق مربوط به متن و همینطور بخشی از یک کد هگز و رشته را نیز امکان پذیر کرده است و همینطور کاربرمیتواند مکان مورد نظر را برای پنجره های اصلی به نمایش در بیاورد.

Hexinator

Hexinator : Update September 7, 2016

قابلیت های نرم افزار Hexinator :
_ ویرایش فایل ها بدون محدودیت در اندازه آن ها
_ درج، تغییر و یا حذف فایل در فایل های باینری
_ موتور پارسینگ جهانی و موتور اسکریپت نویسی
_ ابزار محاسبه چک سام (checksums)
_ ابزار رمزگشایی اعداد و نمایش هیستوگرام فایل های باینری
_ جست و جوی پیشرفته متن، اعداد و یا ماسک
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Synalysis مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Synalysis
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 74 + 77 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Hexinator Hexinator Hexinator Hexinator

متن انگلیسی

Hexinator is a powerful hex editing application aimed at experienced users, relying on a robust parsing engine to allow the thorough analysis of binary files. Its major advantage is that it can generate so-called ‘grammar’ files, which store information regarding previous analysis sessions, knowledge you have about the file, your personal comments and assumptions.

اشتراک گذاری در