آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی » ابزار PDF

1.6 گیگابایت

32 بازدید

Bluebeam PDF Revu eXtreme نرم افزاری قدرتمند برای ساخت فایل های PDF می باشد که شما به کمک آن میتوانید یک نوار ابزار در برنامه های ویرایشی اسناد متنی و یا مرورگرها را در اختیار داشته و اقدام به ساخت فایل های PDF به صورت سریع از متون و اسناد متنی و یا صفحات وب نمایید.  زمانی که استفاده از نرم افزار را آغاز کردید به کارآیی، قدرت و پایداری آن نسبت به تمامی نرم افزارهای هم خانواده اش پی خواهید برد .

Bluebeam PDF Revu eXtreme

Bluebeam PDF Revu eXtreme : Update September 7, 2016

 

 توضیحات : زمانی که استفاده از نرم افزار را آغاز کردید به کارآیی، قدرت و پایداری آن نسبت به تمامی نرم افزارهای هم خانواده اش پی خواهید برد. این نرم افزار می تواند به عنوان یک چاپگر مجازی بر روی سیستم عامل قرار گیرد و با اجرای درخواست چاپ در محیط های قابل چاپ علاوه بر دستگاه های چاپگر، چاپگری برای تولید فایل های PDF نیز در اختیار داشت. این نرم افزار محصولی از شرکت Bluebeam Software می باشد .

ویژگی های نرم افزار Bluebeam Pdf Revu Extreme :

– ایجاد فایل های اسنادی PDF به صورت کاملا حرفه ای

– قابلیت ایجاد فرم های PDF هوشمند

– توانایی ایجاد نوار ابزار پیشرفته برای نرم افزارهای ویرایش متن و مرورگرها جهت ایجاد سریع فایل های PDF

– تبدیل فایل های پی دی اف اسکن شده به فایل های TEXT قابل جستجو

– ایجاد چاپگر مجازی بر روی سیستم

– محیط کاربری آسان و کاربر پسند

+ جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت blue.beam مراجعه کنید.

 

 

شرکت سازنده: bluebeam
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1.6 گیگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Bluebeam.PDF.Revu | لینک کمکی

راهنما

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Bluebeam-PDF-Revu-eXtreme Bluebeam-PDF-Revu-eXtreme Bluebeam-PDF-Revu-eXtreme Bluebeam-PDF-Revu-eXtreme

متن انگلیسی

Bluebeam PDF Revu eXtreme is a powerful software for making PDF files is that you can contribute to a toolbar in the editing text documents and applications or browsers in mind and proceed to build a PDF file for fast text and HTML documents or Web pages. When you start to use the software to its sustainability performance, power, and all his family Foundation software. This software can be used as a virtual printer on the operating system and run the print requests in the print environment in addition to the printer, the printer device to generate PDF files is also available. This software is a product of the company is Bluebeam Software.

اشتراک گذاری در