آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

21.34 مگابایت

118 بازدید

SARDU MultiBoot Creator نرم افزاری بسیار مفید و کاربردی میباشد که برای ساختن دیسک های به صورت بوتیبل مورد استفاده قرار میگیرد که میتوانید برای ساختن سی دی و همینطور دی وی دی یا حافظه های یو اس بی برای ساختن بوتیبل ها استفاده نمایید که میتوانید برای بسیاری از نرم افزار ها به ساختن بوتیبل ها بپردازید مصلا برای انواع آنتی ویروس های مختلف مانند کسپرسکی و .. که در مواقع ویروسی شدن سیستم میتوانید با استفاده از این دیسکی که در اختیار دارید به پاکسازی سیستمتان بپردازید و هیمنطور از این برنامه برای ریکاوری و چشتیبان گیری میتوانید استفاده کرده و در واقع به ساختن آنها بپردازید.

SARDU MultiBoot Creator

SARDU MultiBoot Creator : Update September 4, 2016

قابلیت های نرم افزار SARDU MultiBoot Creator :
_ امکان ساخت سیستم عامل ویندوز و لینوکس به صورت Live CD
_ قابلیت ساخت CD, DVD و USB device به صورت بوتیبل
_ امکان ذخیره سازی فایل بوت ساخته شده در فرمت ISO
_ امکان ساخت دیسک نجات از آنتی ویروس های برتر جهان
_ امکان تست فایل ساخته شده در محیط مجازی
_ سازگار با ویندوز های XP/Vista/7
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Davide Costa مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Davide Costa
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 21.34 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

نرم افزار به صورت Retail کرک شده است.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

sardu sardu sardu sardu

متن انگلیسی

Shardana Antivirus Rescue Disk Utility (SARDU) is a handy and easy to use multiboot ISO and USB maker with Antivirus, Utility, Linux and Windows PE. The CD/DVD or USB device may include comprehensive collections of antivirus rescue cds, collections of utilities, popular distributions of Linux Live, and the best known Windows PE © and recovery disks. SARDU does include a few utilities, but is primarily a tool for managing the software (ISO files) you download from other companies and developers.

اشتراک گذاری در