آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

1.17 مگابایت

9 بازدید

TechHit QuickJump برنامه ای بسیار کاربردی و همینطور بسیار کم حجم میباشد که برای دسترسی به انواع پوشه ها و فایل ها با استفاده از چند کلیک میباشد که این برنامه ی کاربردی را یمتوان برای بازکردن پوشه ها در شبکه مورد استفاده قرار داد که میتوان در بین پوشه ها به جستجوی سریع بپردازید و همینطور این برنامه امکان انتخاب کردن چندین دایرکتوری از نوع های متفاوت را نیز به کاربران میدهد و همینطور امکان حذف پوشه ها را در اختیار آنها قرار میدهد که با استفاده از این برنامه میتوانید با سرعت در بین پوشه های مورد نظر به جستجو پرداخت.

TechHit QuickJump

TechHit QuickJump : Update September 4, 2016

قابلیت های نرم افزار TechHit QuickJump :
_ دستیابی سریع به فایل ها و پوشه ها
_ ابزاری کاربردی برای باز کردن دایرکتوری های شبکه
_ با اکتیو دایرکتوری ها مدیریت و پیکربندی شود وتنظیمات پیکربندی
_ قابلیت جستجوی سریع بین فایل ها و پوشه ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت TechHit مراجعه کنید.

شرکت سازنده: TechHit
قیمت: 29.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1.17 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

QuickJump QuickJump QuickJump QuickJump

متن انگلیسی

QuickJump is a small software application designed to help you jump to a custom folder quickly and using just a few clicks. Plus, the utility is able to open network directories. – Prior configuration settings At the end of the installation process, it is recommended to make some prior configuration settings related to the folder locations. If you skip this step, you may set up the dedicated parameters later on. The program gives you the possibility to specify the directories that you want to index, so the search process goes faster than usual. Additionally, you are allowed to add multiple custom directories, exclude folders, as well as remove the selected ones.

اشتراک گذاری در