آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

MiniTool Partition Wizard برنامه ای بسیار قوی میباشد که برای پارتیشن بندی نمودن هارد دیسک مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان پارتیشن های مختلف مانند داینامیک یا بیسیک را با یکدیگر ادغام رد یا اینکه میتوان اندازه ی کلاس آنها را تغییر داد و همینطور برای مدیران سیستم ها و همینطور کاربر های تجاری بسیار مناسب بوده و میتوانند عملیات های مختلفی مانند تغییر سایز و جابجایی و ادغام و کپی کردن و پاک و فرمت نمودن و تبدیل کردن آشکار و همینطور پنهان کردن هارد دیسک ها را میتوانند انجام دهد که در همه ی نسخه های ویندوز قابل استفاده میباشد.

MiniTool Partition Wizard

MiniTool Partition Wizard : Update May 29, 2019

قابلیت های نرم افزار MiniTool Partition Wizard :
_ تغییر سایز و جابجایی پارتیشن بدون از دست دادن اطلاعات
_ ایجاد، فرمت و پاک کردن پارتیشن
_ تبدیل فرمت پارتیشن از FAT به NTFS
_ پنهان سازی برچسب درایو و پارتیشن فعال
_ ریکاوری پارتیشن و ریکاوری هارد دیسک
_ پشتیبانی از دیسک و پارتیشن های بزرگتر از ۲TB
_ تغییر سایز کلاستر بدون از دست دادن داده
_ بازسازی MBR و پشتیبانی از Linux Ext2, Ext3
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت MT Solution Ltdمراجعه کنید.

شرکت سازنده: MT Solution Ltd
قیمت: 29.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 56.27 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Partition Wizard Partition Wizard Partition Wizard Partition Wizard

متن انگلیسی

MiniTool Partition Wizard is a handy and powerful partition manager optimized for business environment. Partition Wizard Professional Edition is a magic partition software optimized for business environment with advanced features such as Merge Partition, Convert Dynamic disk to Basic disk and Change cluster size. Business users and system administrators can use our magic partition software to Resize and Move partitions, Merge Partition, Change Cluster Size, Copy Partition, Copy Disk, Create, Delete and Format partitions, Convert and Explore partitions, Hide and Unhide partitions, Convert Dynamic Disk to Basic Disk and much more.

اشتراک گذاری در