آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

JixiPix Fold Defy برنامه ای بسیار قوی است که محصولی از شرکت بزرگ jixpix میباشد که کارایی این برنامه به این صورت است که افکت های مختلف با ظاهر های عالی را به تصاویر میدهد که میتوانید با این برنامه به عکس هایتان سایه های مختلفی بدهید و همینطور میتوانید چین و تا های بسیاری زیبایی را روی عکس هایتان بیندازید و همینطور میتوانید با خطوط عمودی و افقی سایه هایی را روی عکس ها ایجاد کنید و همینطور میتوانید قالب های سفارشی به عکس هایتان داده و عکس هایتان را به صورت مچاله شده در بیاورید که این برنامه دیگران را بسیار تحت تاثیر قرار میدهد.

JixiPix Fold Defy

JixiPix Fold Defy : Update September 3, 2016

قابلیت های نرم افزار JixiPix Fold Defy :
_ دارای یک سیستم روشنایی سه بعدی قدرتمند
_ کتابخانه تکسچرهای کاغذ عکس و جهت چین و یا تاه زدن قابل تنظیم
_ پشتیبانی از تصاویر با وضوح بالا و پیش نمایش سریع
_ توانایی ایجاد و ذخیره ی ایستگاه های از پیش تنظیم شده
_ امکان آماده سازی قالب های سفارشی و سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت JixiPixمراجعه کنید.

شرکت سازنده: JixiPix
قیمت: 9.99 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 191.5 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Fold Defy Fold Defy Fold Defy Fold Defy

متن انگلیسی

Fold Defy This professional app not only folds your image, using two types of bending options: FOLD and CREASE, but also distresses it with a CRUMPLE effect to give the appearance of crunched paper smoothed flat. Oriented in a 2D space, Fold Defy renders 3D popping folds with their perspective distortions and a realistic shadow for an amazing high-end result!

اشتراک گذاری در