آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

OESIS Endpoint Assessment Tool آیا شده که بخواهید یک برنامه آنتی ویروس را از روی کامپیوتر خود پاک کنید تا آنتی ویروس دیگری را بیازمایید؟ در این صورت احتمالا با این مشکل مواجه شده اید که به دلایلی این برنامه ها بصورت عادی قابل uninstall شدن ندارند .

OESIS

OESIS Endpoint Assessment : Update September 1, 2016

 

 توضیحات : نرم افزارهای مشهور امنیتی مانند Norton و Mcafee پاک کننده های مخصوص کوچکی دارند که به کمک آنها می توانید آنها را از روی سیستم عامل خود حذف کنید.اما قبل از اینکه به دنبال آنها بگردید ، OESIS Endpoint Assessment Tool را امتحان کنید.این برنامه کوچک به شما کمک می کند تا هر برنامه امنیتی نصب شده مانند آنتی ویروس و آنتی اسپای وار را هر از روی کامپیوتر خود پاک کنید .

قابلیت های نرم افزار OESIS Endpoint Assessment :

– کاربردی و آسان

– حذف کامل فایل ها

– سازگار با انواع ویندوز ها

– کم حجم در مقابل اکثر نرم افزار های مشابه

+ جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت appremover مراجعه کنید.

شرکت سازنده: appremover
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 7 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود OESIS.Endpoint | لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

OESIS-Endpoint-Assessment OESIS-Endpoint-Assessment OESIS-Endpoint-Assessment OESIS-Endpoint-Assessment

متن انگلیسی

OESIS Endpoint Assessment Tool Is that like an antivirus program to remove the virus from your PC Try different? In this case, you’ve probably encountered this problem which for some reason can uninstall these programs normally do not get. Norton and Mcafee Security renowned software like little cleaner for the help they can remove them from your operating system. But before you look for them, OESIS Endpoint Assessment Tool small application a try. helps you installed security applications such as antivirus and anti-spyware like to delete any of your desktop.

اشتراک گذاری در