آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.29 مگابایت

851 بازدید

HDDExpert نرم افزاری قدرتمند، ایمن و ساده برای بررسی وضعیت سلامت هارد دیسک شما می باشد. اطلاعات ذخیره شده روی یک هارد دیسک، معمولا با ارزش تر از خود هارد می باشد. ولی متاسفانه هارد درایو یکی از غیر قابل اطمینان ترین ابزار های هر کامپیوتر است. وقتی دچار مشکلات میشود، اطلاعات ذخیره شده در آن به صورت کلی یا تنها قسمتی از آن از بین خواهد رفت. بازیابی اطلاعات نیز در برخی موارد غیر ممکن می باشد و یا پروسه ای بسیار هزینه بردار و طولانی را در بر خواهد داشت .

HDDExpert

HDDExpert : Update February 16, 2019

 

توضیحات : اطلاعات ذخیره شده روی یک‌هارد دیسک، معمولا با ارزش تر از خود‌هارد می‌باشد. ولی متاسفانه‌هارد درایو یکی از غیر قابل اطمینان ترین ابزار‌های هر کامپیوتر است. وقتی دچار مشکلات میشود، اطلاعات ذخیره شده در آن به صورت کلی یا تنها قسمتی از آن از بین خواهد رفت. بازیابی اطلاعات نیز در برخی موارد غیر ممکن می‌باشد و یا پروسه ای بسیار هزینه بردار و طولانی را در بر خواهد داشت .

قابلیت‌های نرم افزار HDDExpert :

پاک کردن S.M.A.R.T ویژگی رمزگشایی

ویژگی طبقه بندی: شکست، سلامت، عملکرد، درجه حرارت

ارائه توصیه‌های تعمیر و نگهداری پشتیبان گیری و … با توجه به تشخیص مشکلات موجود

رابط کاربری ساده و استفاده آسان

پشتیبانی از ویندوز ۸

+ جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت kcsoftwares مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود HDDExpert | لینک کمکی

شرکت سازنده: kcsoftwares
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل:2.29 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

HDDExpert HDDExpert HDDExpert HDDExpert

متن انگلیسی

HDDExpert give you a cristal-clear vision on your Hard Drive health and performance and translate S.M.A.R.T. attribute into readable indication. Recommends maintenance (fans upgrade, spare purchase, backups,…) depending on amount of failures detected on your hard drives.
Features

Clear S.M.A.R.T. attribute decoding S.M.A.R.T. attribute classification : failures, health, performance, temperatures,.. Maintenance recommendations : Fans upgrade, Spare purchase, backups… depending on failures User-friendly interface Internationalization support

اشتراک گذاری در