آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.29 مگابایت

7 بازدید

HDDExpert نرم افزاری قدرتمند، ایمن و ساده برای بررسی وضعیت سلامت هارد دیسک شما می باشد. اطلاعات ذخیره شده روی یک هارد دیسک، معمولا با ارزش تر از خود هارد می باشد. ولی متاسفانه هارد درایو یکی از غیر قابل اطمینان ترین ابزار های هر کامپیوتر است. وقتی دچار مشکلات میشود، اطلاعات ذخیره شده در آن به صورت کلی یا تنها قسمتی از آن از بین خواهد رفت. بازیابی اطلاعات نیز در برخی موارد غیر ممکن می باشد و یا پروسه ای بسیار هزینه بردار و طولانی را در بر خواهد داشت .

HDDExpert

HDDExpert : Update February 16, 2019

 

توضیحات : اطلاعات ذخیره شده روی یک‌هارد دیسک، معمولا با ارزش تر از خود‌هارد می‌باشد. ولی متاسفانه‌هارد درایو یکی از غیر قابل اطمینان ترین ابزار‌های هر کامپیوتر است. وقتی دچار مشکلات میشود، اطلاعات ذخیره شده در آن به صورت کلی یا تنها قسمتی از آن از بین خواهد رفت. بازیابی اطلاعات نیز در برخی موارد غیر ممکن می‌باشد و یا پروسه ای بسیار هزینه بردار و طولانی را در بر خواهد داشت .

قابلیت‌های نرم افزار HDDExpert :

پاک کردن S.M.A.R.T ویژگی رمزگشایی

ویژگی طبقه بندی: شکست، سلامت، عملکرد، درجه حرارت

ارائه توصیه‌های تعمیر و نگهداری پشتیبان گیری و … با توجه به تشخیص مشکلات موجود

رابط کاربری ساده و استفاده آسان

پشتیبانی از ویندوز ۸

+ جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت kcsoftwares مراجعه کنید.

شرکت سازنده: kcsoftwares
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل:2.29 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود HDDExpert | لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

HDDExpert HDDExpert HDDExpert HDDExpert

متن انگلیسی

HDDExpert give you a cristal-clear vision on your Hard Drive health and performance and translate S.M.A.R.T. attribute into readable indication. Recommends maintenance (fans upgrade, spare purchase, backups,…) depending on amount of failures detected on your hard drives.
Features

Clear S.M.A.R.T. attribute decoding S.M.A.R.T. attribute classification : failures, health, performance, temperatures,.. Maintenance recommendations : Fans upgrade, Spare purchase, backups… depending on failures User-friendly interface Internationalization support

اشتراک گذاری در