آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.88 مگابایت

42 بازدید

WOLFCODERS SecurityCam برنامه ای بسیار مفید و قدرتمند و هیمنطور کاملا حرفه ای میباشد که برای نظرات کردن انواع وب کم ها مورد استفاده قرار میگیرد و در واقع میتوان گفت که این برنامه مانند یک دوربین مدار بسته عمل میکند که میتوانید تمامی حکت ها در زمانی که در پای سیستم حضور ندارید را مشاهده نمایید و به صورت یک برنامه ی امنیتی عمل کرده و میتوانید به صورت خودکار برای انجام فعالیت های نظارت ئاشته و همینطور میتوان با این برنامه به پخش کردن صداهای هشدار پرداخت که میتوان با آن فرد را به فرار وادار نمود.

WOLFCODERS SecurityCam

WOLFCODERS SecurityCam : Update August 9, 2018

 

قابلیت های نرم افزار WOLFCODERS SecurityCam :
_ استفاده به صورت محلی Local و هم از راه دور Remote
_ بهترین گزینه امنیتی برای سیستم
_ نظارت و مانیتور کردن وب کم
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت WOLFCODERS مراجعه کنید.

شرکت سازنده: WOLFCODERS
قیمت: 17.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.88 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Wolfcoders SecurityCam Wolfcoders SecurityCam Wolfcoders SecurityCam Wolfcoders SecurityCam

متن انگلیسی

SecurityCam is a powerful monitoring and motion detection software that monitors web camera, connected to computer, and enables users to keep an eye on their properties from a local location or remote location via the Internet. The program stays out of way in system tray area, and waits for a movement at the front of the camera. Once movement detected, SecurityCam starts either video recording or makes a snapshot of a picture. The program can optionally do some other functions like playback a warning sound. Protect your privacy or monitor a specific place using SecurityCam.

اشتراک گذاری در