آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

22.64 مگابایت

4 بازدید

Database PostgreSQL این برنامه دارای رابط کاربری بسیار ساده میباشد که میتوان کارهای مختلفی در ارتباط با پایگاه داده ها انجام داد میتوان به صورت تصویری با سختن نما پرداخت که یکی از کارهای کاربردی از ساختار پایگاه داده میباشد و همینطور میتوان به مشاهده ی کامل جدول ها پرداخت و همینطور روابط بین آنها را نیز مشاهده نممود که این کار با استفاده از اشیای پایگاه داده انجام میشود که میتوان بعد از این کارها ساختار ها را به راحتی روی سرور های مختلف ایجاد نمود و آنها را برحسب نیاز تغییر داد.

Database PostgreSQL

Database PostgreSQL : Update August 31, 2016

 

قابلیت های نرم افزار Database Designer for PostgreSQL :
_ ساخت سریع و آسان ساختار فیزیکی پایگاه داده
_ ویرایش و اعمال تغییرات بر روی پایگاه داده
_ مهندسی معکوس شامل وارد کردن پایگاه داده از چندین منبع
_ ذخیره پایگاه داده طراحی شده با فرمت های تصویری رایج
_ ایجاد گزارش از ساختار پایگاه داده
_ ادغام نمودارها و قابلیت چاپ نمودارها و نما ها
_ سازگار با تمامی نسخه های ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت microOLAP Technologies LTD مراجعه کنید.

شرکت سازنده: microOLAP Technologies LTD
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 22.64 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Database Designer for PostgreSQL Database Designer for PostgreSQL Database Designer for PostgreSQL Database Designer for PostgreSQL

متن انگلیسی

Database Designer for PostgreSQL is an easy CASE tool with intuitive graphical interface allowing you to build a clear and effective database structure visually, see the complete picture (diagram) representing all the tables, references between them, views, stored procedures and other objects. Then you can easily generate a physical database on a server, modify it according to any changes you made to the diagram using fast ALTER statements.

اشتراک گذاری در