آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

STOIK Stitch Creator با استفاده از این برنامه میتوانید که در زمان بسیار کم در زمان چند دقیقه از عکس مورد نظرتان یک الگویی برای دوخت در زمینه های مختلف مانند لباس های مختلف برای کودک و.. و برای تجارت استفاده نمایید که این الگوها میتوانند هم به صورت دستی و هم به صورت ابزارهای مختلف color fill و همینطور به صورت مداد پاک کن ساده ویرایش نمایید که این برنامه به راحتی از مقطع های مختلف الگو تهیه میکند و ابزارهای مختلفی برای ارتقا و بهینه سازی و پیداکردن الگوهای منحصر به فرد ایجاد میکند و همینطور امکان درج عکس نیز وجود دارد.

STOIK Stitch Creator

STOIK Stitch Creator : Update August 30, 2016

 

قابلیت های نرم افزار STOIK Stitch Creator :
_ گره های فرانسوی و ترکیب رنگ ها
_ شامل Backstitches استاندارد، کوتاه و دوتایی
_ wizard تبدیل تصویر با پیش نمایش
_ بهینه سازی خودکار پالت رنگ
_ فایل های تصویری در فرمت های رایج jpg, gif, png, tif, bmp, pcx, tga, fpx, psd و فایل های پروژه های دوخت
_ اسکنرها و دوربین های دیجیتالی با اینترفیس TWAIN
_ پشتیبانی از Clipboard برای copy & paste کردن از برنامه های دیگر
_ الگوهای چاپ با هر اندازه
_ چاپ WYSIWYG الگوهای دوخت
_ ذخیره قطعات و اجزا پروژه به عنوان Motif یا طرح Blackwork
_ دو حالت رابط کاربری در دسترس شامل: رابط کاربری با هدایت و راهنمایی کامل برای افراد مبتدی و رابط کاربریگرافیکی پیشرفته برای برای کاربران با تجربه
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت STOIK Imaging مراجعه کنید.

شرکت سازنده: STOIK Imaging
قیمت: 49 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 10.05 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Stitch Creator Stitch Creator Stitch Creator Stitch Creator

متن انگلیسی

STOIK Stitch Creator automatically converts pictures to a stitch pattern designed for a specified floss brand, cloth and stitch type. Stitch patterns can also be edited manually with virtual needle and tools like color fill, eraser, or text. STOIK Stitch Creator makes designing cross-stitch charts easy. A fully guided Image Conversion Wizard helps cross stitchers make a new pattern out of any image in three easy steps. Advanced palette management tools account for a variety of thread colors, while the supplied Brand Manager keeps cross stitchers updated on latest trends set.

اشتراک گذاری در