آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

Verbix 9.0.8.17 این نرم افزار برای افرادی که قصد جستجو و یافتن کتاب های گرامر، دیکشنری ها و جداول صرف فعل را دارند، بسیار مفید خواهد بود. می توان گفت که این نرم افزار یک ، نرم افزار عمومی و جهانی است که شامل ترکیب و صرف کامل افعال و تلفظ صحیح آن ها در زبان های مختلف است .

Verbix

Verbix : Update August 30, 2016

 

 توضیحات : این نرم افزار یک دیکشنری از صرف افعال را در سیستم شما ایجاد می کند و دیگر نیازی به حفظ کردن آن ها نخواهید داشت. این نرم افزار برای دانشجویان زبان های خارجی طراحی شده است . برخی قابلیت های بارز این نرم افزار را در زیر مشاهده کنید .

قابلیت های نرم افزار Verbix :

– صرف کامل افعال و تلفظ صحیح آن ها در زبان های مختلف

– گرامر زبان های مختلف

– پشتیبانی از ۷۶ زبان

– آوردن مترادف برای افعال

– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

+ جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Verbix مراجعه کنید.

 

شرکت سازنده: Verbix
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 33 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Verbix | لینک کمکی

راهنما

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Verbix Verbix Verbix Verbix

متن انگلیسی

Verbix 9.0.8.17 This application is for people who want to explore grammar books, dictionaries and verb conjugation tables, they will be very useful. It can be said Verbix is a universal app that includes a combination of full conjugations of verbs and their correct pronunciations in different languages. Software Verbix, a dictionary of conjugation of verbs in your system and you do not have to memorize them. The software is designed for foreign language students.

اشتراک گذاری در